reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Kokosowo-piankowy, gryka jest niedobra. Najpierw noworodek leży na twardszej stronie kokosowej, potem na piankowej.
 
reklama
Kokosowe i gryczano -kokosowe sa polecane dla niemowlat. Kokos ma właściwości antyalergiczne a gryka antypotowe, masujace i ortopedyczne, dlatego nie zgodze sie ze gryka jest nie dobra dla niemowlecia.
 
Ja zakupiłam materacyk kokos-pianka-kokos. Gryczany też nam odrdzali na szkole rodzenia. Ważne żeby jego poszycie nie było pikowane tylko gładkie Mój kosztował 60 zł
 
A my mamy Roana Maritę.Mnie się on bardzo podoba,bo spełnia wszstkie moje wymogi i do tego znaleźlismy ciekawa tapicerke- niebieski- dżinsowy z beżowa kratką.Mam nadzieje ze sprawdzi się w praktyce jak maleństwo przyjdzie na świat!!!
 
A my w koncu zdecydowalismy sie na Deltima Focusa wraz z fotelikiem samochodowym i mamy temat zamkniety ;D Udalo nam sie kupic uzywany po okazyjnej cenie, wiec za rok nie bedzie mi szkoda sprzedac i kupic jakiejs leciutkiej spacerowki. Mam nadzieje, ze bede zadowolona z wyboru. :)

 
Ja równiez kupiłam materacyk gryczano- kokosowy bo podobno jest najlepszy :) zobaczymy co o nim brdzie sadził nasz mały szkrabik.
 
A ja tak jak Agatka kupiłam piankowo-kokosowy, jak dzidziuś jest mały i lekki to leży na piance, a jak starszy to na kokosie. Gryczany nam odradzali, bo podobno pod wpływem siusiania potrafi zakiełkować hihihi; kosztował 60 zł
 
reklama
A ja mam kokosowo- piankowo- kokosowy ale nie jest gładki tylko pikowany ale najbardziej zaskoczyła mnie kolderka do takiego wyrka, bo jest kurcze duża (zaznaczam, że kupowana pod wymiar) ,że mała to normalnie może sie w niej zgubić ;D
 
Do góry