reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

reklama
to jest dokladnie ten numer który pokazala Nef hmmm ciekawe rzeczy pisza ale akurat ten egzemplarz jest typowo dla mam poczatkujacych:) czyli jaki wózek wybrac ,lakator itp zobaczymy ja bedzie z III numerem...i nie sa np wózki tylko po 2500zł :) i wzywz tylko po 900zł-1000zł i to sie chwali:)taak jak w Avanti reklamówka Firm:pPPale warto kupic dla ciekawostek:)jednym sie spodoba drugim nie:)
 
PODUSZKA KLIN DLA DZIECI DO WÓZKA ZDROWY SEN (2972163811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i to mnie zaciekawiło...do dokupienia w momencie kiedy okaże się potrzebny...BabyMatex- Materacyk S.O.S dla brzuszka - sklepbobas.pl
JA robiłam kąpiele ciepłe. u nas było inaczej niz u większości bo kolki męczyły go w dzień. w dzień sypial może 15-20 minut... czasem na spacerze zdarzało sie dłuzej...o 19 kąpiel mleko i spoko do 6 i od 6 znowu płacz...noce przesypial tylko z pobudkami na mleko. Ale i tak było ciężko bo w dięn nie mogłam nic zrobić. więc robilam po nocach ha ha :-)
 
Izunia śliczne ubranka, a ten komplecik granatowo-biały - boski:tak:

ja z tego względu trochę żałuje, że nie sprawdzamy płci, bo juz bym szalała pod kątem płci, a teraz wolę się wstrzymać i tylko na poczatek mam unisexy.
Z Gosią nakupiłam do przodu takich neutralnych i potem aż mnie skręcało, jak widziałam te róże i falbanki w sklepach.... no i teraz mi oko leci głównie w stronę dziewczęcych ubranek:-D
 
reklama
Do góry