reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadające włosy

reklama
Hej dziewczyny co możecie polecić na wypadające włosy.... gubię je wszędzie ....
Napar z kozieradki (zapach curry) i wcieranie w skore glowy. Zapach moze odstraszyc, ale widzialam niezle efekty u dziewczyny, gdzie miala juz łyse placki, efekty przed i po pokazuje na blogu (mozna wygooglowac).
Picie drozdzy przez jakis czas daje dobre efekty, ale jesli jestes w ciazy to nie wiem czy mozna i czy mialabys ochote. Ja pilam bardziej na przetluszczajace sie wlosy i cere. I tu mega.
 
reklama
Oprócz głównych rzeczy jak odpowiednia dieta, sen i styl życie (ruch, swieże powietrze..) możesz jeszcze spróbować naturalnych olejów. Olej arganowy jest na zregenerowanie tych włosów, które jeszcze zostały na głowie 😉 a Renohair na poprawę wzrostu nowych włosów. Z olejów robimy maseczkę na włosy, nakładamy czepek, owijamy w ręcznik i zostawiamy na kilka godzin. potem myjemy normalnym szamponem. Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej Dziewczyny,

no tak,problem jest fizjologiczny po porodzie...i nieunikniony...
sama się obawiałam problemu wypadających włosów po porodzie bo widziałam jak traciła je garściami siostra :( ale koleżanka poradziła mi Kerabione Mama. Można go stosować również w okresie ciąży i po urodzeniu, właśnie na skórę, włosy i paznokcie. Sama zaczęłam go stosować dopiero po urodzeniu Bartusia i powiem Wam, że byłam zdziwiona po 2 mięsiącach stosowania miałam dużo tych małych rosnących włosków- baby hair. Owszem wypadały mi trochę włosy, ale widziałam , że rosną nowe i nie zauważyłam jakiegoś przeżedzenia włosów więc polecam :) Paznokcie też miała twarde po Kerabione Mama więc produkt warty uwagi :) pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry