reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki pierwszych badań prenatalnych

Termin 11.05, a jestem z Poznania-to spora odległość nas dzieli:)
Woww Ty tez masz w tym samym czasie co ja rozwiązanie. Ciekawi mnie jedna rzecz kiedy miałaś ostatni początek miesiączki.?wybacz, ze pytam, ale u mnie dwóch lekarzy powiedziało tak: 1 ze poczęcie nastąpiło 19.08 a drugi ze 23.08... i to jest trochę dziwne skoro rozwiązanie przypada 11.05
 
reklama
Ojej przykro mi,ale najważniejsze jest to,że teraz jest wszystko dobrze:) od 13 tyg.ryzyko maleje.U mnie też nie było kolorowo na samym początku- w 5 tyg.ciazy zaczęłam plamić i lekarka powiedziała mi że moze dojść do poronienia,przez 3 tyg.bralam Duphaston,po tygodniu plamienia minęły,przez tydzień leżałam.Wszystko się unormowało,najgorsze było to czekanie na kolejne USG , zastanawiałam się czy maleństwo jeszcze jest...wiesz pierwsza ciąża ,jeszcze słyszysz o zagrożeniu i nie wiesz jak to się dalej potoczy....
Hej, a miałaś już może robione NT? Czy wszystko dobrze wyszło?
 
Woww Ty tez masz w tym samym czasie co ja rozwiązanie. Ciekawi mnie jedna rzecz kiedy miałaś ostatni początek miesiączki.?wybacz, ze pytam, ale u mnie dwóch lekarzy powiedziało tak: 1 ze poczęcie nastąpiło 19.08 a drugi ze 23.08... i to jest trochę dziwne skoro rozwiązanie przypada 11.05
Początek 29.07 z tym że ja miałam nieregularne okresy i długie cykle....z moich obliczeń wynika że poczęcie nastąpiło 19.08 więc to by się zgadzało;)
 
Do góry