reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki pierwszych badań prenatalnych

Hmmm nie wiem,może nie,skoro masz skierowanie,a to będzie badanie robione w innym miejscu niż masz lekarza? Ja miałam w tej klinice co przyjmuje moja gin.Sama wizyta z badaniem prenatalnym 300 zł plus badanie z krwi 150 zł ...trochę kosztowało:(i właśnie to USG miałam już przez brzuch co mnie dziwiło,ale potem na fotelu też mnie badała i jeszcze cytologię mi robiła bo dawno nie miałam.
Nie lekarza mam w bielsku białej a badanie poslala mnie do Katowic ze tylko tam..wiec jade
 
reklama
Również 30 lat ciaza 2 niestety 1 sza poronilam w tyg
Ojej przykro mi,ale najważniejsze jest to,że teraz jest wszystko dobrze:) od 13 tyg.ryzyko maleje.U mnie też nie było kolorowo na samym początku- w 5 tyg.ciazy zaczęłam plamić i lekarka powiedziała mi że moze dojść do poronienia,przez 3 tyg.bralam Duphaston,po tygodniu plamienia minęły,przez tydzień leżałam.Wszystko się unormowało,najgorsze było to czekanie na kolejne USG , zastanawiałam się czy maleństwo jeszcze jest...wiesz pierwsza ciąża ,jeszcze słyszysz o zagrożeniu i nie wiesz jak to się dalej potoczy....
 
Ojej przykro mi,ale najważniejsze jest to,że teraz jest wszystko dobrze:) od 13 tyg.ryzyko maleje.U mnie też nie było kolorowo na samym początku- w 5 tyg.ciazy zaczęłam plamić i lekarka powiedziała mi że moze dojść do poronienia,przez 3 tyg.bralam Duphaston,po tygodniu plamienia minęły,przez tydzień leżałam.Wszystko się unormowało,najgorsze było to czekanie na kolejne USG , zastanawiałam się czy maleństwo jeszcze jest...wiesz pierwsza ciąża ,jeszcze słyszysz o zagrożeniu i nie wiesz jak to się dalej potoczy....
Oj znan to doskonale kochana najważniejsze ze wszystko jest dobrze.tak juz niebawem bedzie 13 tydz wiec troszke popuszcze oddech jak i Ty :)choc obawy towarzysza napewno na każdym etapie ciazy...
 
Oj znan to doskonale kochana najważniejsze ze wszystko jest dobrze.tak juz niebawem bedzie 13 tydz wiec troszke popuszcze oddech jak i Ty :)choc obawy towarzysza napewno na każdym etapie ciazy...
To prawda,teraz obawy są mniejsze,ale nadal są tak to już chyba będzie na każdym etapie ciąży.Jak zbliża się badanie i jestem zaraz po to czuje się spokojniejsza bo wiem że widziałam dzidzię,że serduszko bije,a jak już trochę czasu mija a nie czujesz jeszcze ruchów to się zastanawiam czy wszystko ok,ale pewnie jak już ruchy poczuje to się będę zastanawiać- ,,czemu dzisiaj tak mało ruchów czułam,wczoraj było więcej" ahhhh co tu zrobić...chyba trzeba wrzucić na większy luz i się tak nie przejmować:) ja kolejną wizytę mam na 5.12. A pracujesz czy jesteś na L4?
 
reklama
Do góry