reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyniki HBs

Paulina26777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
172
Hej dziewczyny. Jestem w 17 tygodniu ciąży. Mam takie pytanie. Robiłam badania na HBs HIV i te pozostałe. Wszystko wyszło mi ok oprócz tego że HBs wyszło mi obecne. Ale nie wiem nic więcej. Ginekolog powiedział że to jest w kierunku wirusowe zapalenie wątroby typu b że może miałam styczność z wirusem. . I że mam powtórzyć badanie za 6 tyg. Jestem szczepiona na WZW typu b 4 razy mam w książeczce zdrowia. Myślicie że powinnam iść do rodzinnego powtórzyć badania i zapytać dokladnie co dalej robić??
 
reklama
Jesli chodzi Ci o badanie Antygen HBs, i wyszło Ci ze masz obecne to powinnas to skonsultować z lekarzem rodzinnym dodatkowo. Chociaż skoro ginekolog radzi zeby zrobić za 6tygodni to i tak bym powtórzyła, ale dla swojego spokoju dodatkowo skonsultowała to z rodzinnym. ;)
 
Jesli chodzi Ci o badanie Antygen HBs, i wyszło Ci ze masz obecne to powinnas to skonsultować z lekarzem rodzinnym dodatkowo. Chociaż skoro ginekolog radzi zeby zrobić za 6tygodni to i tak bym powtórzyła, ale dla swojego spokoju dodatkowo skonsultowała to z rodzinnym. ;)
Zastanawiam się czemu akurat każe czekać aż 6 tygodni. Czy to nie za długo ? A wyniki zostawił u siebie w karcie i nie mam jak wziasc do lekarza. Mam w książeczce tylko wpisane. HBs obecny
 
Jesli chodzi Ci o badanie Antygen HBs, i wyszło Ci ze masz obecne to powinnas to skonsultować z lekarzem rodzinnym dodatkowo. Chociaż skoro ginekolog radzi zeby zrobić za 6tygodni to i tak bym powtórzyła, ale dla swojego spokoju dodatkowo skonsultowała to z rodzinnym. ;)
Nie wiem czy wytrzymam 6 tygodni w spokoju heh 🙂
 
Nie wiem czy wytrzymam 6 tygodni w spokoju heh 🙂
Nie mam pojęcia dlaczego, moze sądzi ze wygaśnie ten wirus skoro jesteś zaszczepiona. Nie wiem, nie pomogę, ale niestety musisz się uzbroić w cierpliwość. Wynik badania powinnas dostać również i Ty. Jedną kopie dla niego i oryginał dla siebie..
 
Nie mam pojęcia dlaczego, moze sądzi ze wygaśnie ten wirus skoro jesteś zaszczepiona. Nie wiem, nie pomogę, ale niestety musisz się uzbroić w cierpliwość. Wynik badania powinnas dostać również i Ty. Jedną kopie dla niego i oryginał dla siebie..
Właśnie pytał się mnie czy jestem zaszczepiona na żółtaczkę ale nie wiedziałam dopiero w domu sprawdziłam. Ale on już wcześniej powiedział że za 6 tyg mam powtórzyć i na tym się skończyło. Badan mi nigdy nie daje . Wpisuje w książeczkę a badania chowa do siebie. Myślałam żeby zrobić sobie sama na antygen i przeciwciała i z wynikami iść do rodzinnego.
 
Właśnie pytał się mnie czy jestem zaszczepiona na żółtaczkę ale nie wiedziałam dopiero w domu sprawdziłam. Ale on już wcześniej powiedział że za 6 tyg mam powtórzyć i na tym się skończyło. Badan mi nigdy nie daje . Wpisuje w książeczkę a badania chowa do siebie. Myślałam żeby zrobić sobie sama na antygen i przeciwciała i z wynikami iść do rodzinnego.
No to sobie zrob prywatnie, a co do badan to powinnas prosić o oryginały dla siebie. Powinnas mieć przy sobie również dokumentację.. Ja zawsze mam, ja im pokazuje a oni mi oddają. Wiec nie rozumiem dlaczego on te badania chowa do siebie.
 
reklama
No to sobie zrob prywatnie, a co do badan to powinnas prosić o oryginały dla siebie. Powinnas mieć przy sobie również dokumentację.. Ja zawsze mam, ja im pokazuje a oni mi oddają. Wiec nie rozumiem dlaczego on te badania chowa do siebie.
Zawsze wyniki przychodzą do niego i ma jedne. No dziwne to wszytko
 
Do góry