reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki beta HCG

Dołączył(a)
25 Marzec 2017
Postów
11
Hey dziewczyny, w piątek robiłam badanie beta HCG i wyszło 12,38 mIU/ml.
W laboratorium są dziwne normy ;
Kobiety nie będące w ciąży: < 5,0
> lub = 25 mIU/ml wskazane powtórzenie badania po min. 48 godz.
1-10 tydzień 202 - 231 000
11-15 tydzień 22536 - 234 000
16-22 tydzień 8007 - 50 064
23-40 tydzień 1600 - 49 413
Czy mój wynik może oznaczać wczesną ciążę?
 
reklama
Może. Nie musi. Ważne jest to żeby zrobić drugi raz to badanie po 48h. Jak wynik się podwoi, znaczy że ciąża na tym etapie rozwija się prawidłowo. Tu nie chodzi o sam wynik ale o przyrost hormonu, który na wczesnym etapie ciąży rośnie.
 
Ostatnią @ miałam aż przez dwa tygodnie, od 20.02 do 05.03. Odkąd z mężem zaczęliśmy się starać o dziecko to nagle strasznie rozregulował mi się okres. Ostatnio miałam takie bolące skurcze jakby lewego jajnika, rodzinny lekarz polecił zrobić badanie ogólne moczu no i do tego wyszły mi bakterie. Dobrze, że ruszyło mnie i zrobiłam też bete HCG.
 
Ostatnią @ miałam aż przez dwa tygodnie, od 20.02 do 05.03. Odkąd z mężem zaczęliśmy się starać o dziecko to nagle strasznie rozregulował mi się okres. Ostatnio miałam takie bolące skurcze jakby lewego jajnika, rodzinny lekarz polecił zrobić badanie ogólne moczu no i do tego wyszły mi bakterie. Dobrze, że ruszyło mnie i zrobiłam też bete HCG.
A przed tym długim okresem nie spóźniala ci się @? Bo to mi nie za fajnie wygląda. 2 tyg miesiączka to nie jest normalne.
 
reklama
Do góry