reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
9
Hej dziewczyny.
Stram się z Mężem o dzidzie od 5 miesięcy i powinnam mieć miesiączkę 5 dni temu ale nie dostałam, robiłam wcześniej masę testów i jeden wyszedł mi z ledwo widoczną kresą co by oznaczało że jestem w ciąży, natomiast inne wychodzą mi negatywne.
Zrobiłam dziś Beta HCG i wyszło mi 1.20 i wynik negatywny co oznacza że jest to brak ciąży, ale jak wspomniałam powinnam mieć okres 5 dni temu i bolały mnie ok.8 dni przed miesiączką jajniki, przed planowanym okresem bolało mnie podbrzusze jak na okres ale nie dostałam. Czy jest możliwe że to ciąża? Albo hormon jest zaniski i nie wykrywa ciąży? Czy ktoś z was miał taki przypadek ?
 
reklama
Miesiączkę zawsze mam regularną co 28.29 dni
Hej dziewczyny.
Stram się z Mężem o dzidzie od 5 miesięcy i powinnam mieć miesiączkę 5 dni temu ale nie dostałam, robiłam wcześniej masę testów i jeden wyszedł mi z ledwo widoczną kresą co by oznaczało że jestem w ciąży, natomiast inne wychodzą mi negatywne.
Zrobiłam dziś Beta HCG i wyszło mi 1.20 i wynik negatywny co oznacza że jest to brak ciąży, ale jak wspomniałam powinnam mieć okres 5 dni temu i bolały mnie ok.8 dni przed miesiączką jajniki, przed planowanym okresem bolało mnie podbrzusze jak na okres ale nie dostałam. Czy jest możliwe że to ciąża? Albo hormon jest zaniski i nie wykrywa ciąży? Czy ktoś z was miał taki przypadek ?
 
Hej dziewczyny.
Stram się z Mężem o dzidzie od 5 miesięcy i powinnam mieć miesiączkę 5 dni temu ale nie dostałam, robiłam wcześniej masę testów i jeden wyszedł mi z ledwo widoczną kresą co by oznaczało że jestem w ciąży, natomiast inne wychodzą mi negatywne.
Zrobiłam dziś Beta HCG i wyszło mi 1.20 i wynik negatywny co oznacza że jest to brak ciąży, ale jak wspomniałam powinnam mieć okres 5 dni temu i bolały mnie ok.8 dni przed miesiączką jajniki, przed planowanym okresem bolało mnie podbrzusze jak na okres ale nie dostałam. Czy jest możliwe że to ciąża? Albo hormon jest zaniski i nie wykrywa ciąży? Czy ktoś z was miał taki przypadek ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20211208-115729_Gallery.jpg
    Screenshot_20211208-115729_Gallery.jpg
    143,7 KB · Wyświetleń: 165
Hej dziewczyny.
Stram się z Mężem o dzidzie od 5 miesięcy i powinnam mieć miesiączkę 5 dni temu ale nie dostałam, robiłam wcześniej masę testów i jeden wyszedł mi z ledwo widoczną kresą co by oznaczało że jestem w ciąży, natomiast inne wychodzą mi negatywne.
Zrobiłam dziś Beta HCG i wyszło mi 1.20 i wynik negatywny co oznacza że jest to brak ciąży, ale jak wspomniałam powinnam mieć okres 5 dni temu i bolały mnie ok.8 dni przed miesiączką jajniki, przed planowanym okresem bolało mnie podbrzusze jak na okres ale nie dostałam. Czy jest możliwe że to ciąża? Albo hormon jest zaniski i nie wykrywa ciąży? Czy ktoś z was miał taki przypadek ?
 

Załączniki

  • 20211208_100628.jpg
    20211208_100628.jpg
    317 KB · Wyświetleń: 75
Myślę, że mogłaby być to ciąża biochemiczna, 2 razy mialam taki przypadek najpierw lekka kreska, później spóźniony okres, ale na pocieszenie dodam ze za każdym razem po biochemicznej odrazu zaszlam w ciaze, powodzenia!
 
Test jest ewidentnie już wyschnięty, wyniku nie odczytuje się po czasie.
Przy becie 1,2 nie ma możliwości ciąży. Mogla być biochemiczna albo wadliwy test. Mi na testach jednej firmy wychodziły kreski, a ciąży nie było.
 
reklama
Do góry