reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty w 15 tygodniu ciazy

Dołączył(a)
16 Grudzień 2022
Postów
11
Cześć. Jestem w 15 tygodnio ciąży i to moja pierwszą ciąża i nie wiem czy to normalne, ale przez pierwsze 2 msc nie wymiotowałam wogole, z 3 msc zaczęłam wymiotować kilka razy dziennie, a z 4 kilkanaście. Nie mogę nic wziąść do ust bo odrazu cofka, na samą myśl o jedzeniu chce mi się wymiotować. Przez ostatnie 3 tygodnie leżałam już 2 razy w szpitalu z powodu odwodnienia. Dodam jeszcze że spadłam już z wagi 10 kg. Czy jest tu kobieta która też tak ma lub miała?
 
reklama
niestety, sporo kobiet ma takie dolegliwości i II trymestrze :(
popytaj ginekologa - są leki, które można stosować w ciąży, a które hamują wymioty
 
Tez wymiotowałam ale w I trymestrze. Wiem co czujesz. Mi wszystko brzydko pachniało i tez na myśl o jedzeniu robiło mi się nie dobrze. Może obrzydliwe ale np. rano jadłam dwa śniadania… pierwsze zwymiotowałam zawsze, miałam tak silny odruch wymiotny że nie raz ledwo zdarzyłam do łazienki, drugie jadłam by, że tak to ujmę, „zostało”. I na ogół zostawało. Nie przyjemne ale pozwalało mi uniknąć spadku wagi i odwodnienia.
 
Ja wymiotowałam bite 4 miesiące 🙈 znałam zapachy we wszystkich toaletach 😂 cytrynowy najlepszy 🙈 płakałam nad sedesem i mówiłam, że wszystko wytrzymam tylko niech tam siedzi 🙈 dzisiaj ma 5 miesięcy 🙂
 
Ja wymiotowałam bite 4 miesiące 🙈 znałam zapachy we wszystkich toaletach 😂 cytrynowy najlepszy 🙈 płakałam nad sedesem i mówiłam, że wszystko wytrzymam tylko niech tam siedzi 🙈 dzisiaj ma 5 miesięcy 🙂
Mi akurat te zapachy nie przeszkadzają, tylko te z kuchni, dlatego ostatnio często przeprowadzam się do łazienki, bo nie opłaca się wracać na łóżko 🤣
 
Cześć. Jestem w 15 tygodnio ciąży i to moja pierwszą ciąża i nie wiem czy to normalne, ale przez pierwsze 2 msc nie wymiotowałam wogole, z 3 msc zaczęłam wymiotować kilka razy dziennie, a z 4 kilkanaście. Nie mogę nic wziąść do ust bo odrazu cofka, na samą myśl o jedzeniu chce mi się wymiotować. Przez ostatnie 3 tygodnie leżałam już 2 razy w szpitalu z powodu odwodnienia. Dodam jeszcze że spadłam już z wagi 10 kg. Czy jest tu kobieta która też tak ma lub miała?
Ja z córką jak byłam w ciąży wymiotowałam aż do 6 miesiąca. Wszystko mi śmierdziało z herbatą, mięso, perfumy , ludzie 🤦 masakra .. potrafiłam zwymiotować na środku ulicy jak poczułam jakiś zapach a wiadomo w ciąży zmysł węchu się wytęża do dużego stopnia . Pomagała mi woda z cytryną i imbirem i lekko miętowe gumy do żucia .
 
reklama
Cześć. Jestem w 15 tygodnio ciąży i to moja pierwszą ciąża i nie wiem czy to normalne, ale przez pierwsze 2 msc nie wymiotowałam wogole, z 3 msc zaczęłam wymiotować kilka razy dziennie, a z 4 kilkanaście. Nie mogę nic wziąść do ust bo odrazu cofka, na samą myśl o jedzeniu chce mi się wymiotować. Przez ostatnie 3 tygodnie leżałam już 2 razy w szpitalu z powodu odwodnienia. Dodam jeszcze że spadłam już z wagi 10 kg. Czy jest tu kobieta która też tak ma lub miała?
O matko ...współczuję😮. U mnie od 12 tc mdłości jak ręką odjal. Może warto skonsultować się z lekarzem. Wiem, że napary z imbiru i migdały pomagają ale może są jakieś suplementy które pomogą a nie zaszkodzą dziecku.
 
Do góry