reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybory

Na Dodatkowego Moderatora wybieram;


  • Wszystkich głosujących
    27
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Znajdź, znajdź.

Passi - nie PMS-y, ostatnio co poniektórzy bawią się w przedszkole;-):tak: takie urozmaicenie:tak:
 
E, przedszkole to tu od dawna jest :) trzeba bylo sie jedynie przyzwyczaic :D. Jak sie czlowiek zdystansuje (tak, tak brakowalo mi wczesniej dystansu) to sie okazuje ze mozna miec gleboko w powazaniu co kto pisze i komu co jak wyrzuca i za co. Doprawdy, sa wazniejsze rzeczy do robienia w zyciu niz podniecanie sie forum na ktorym nie mozna podyskutowac bo zaraz sie jedna z druga obraza, rzuca fochem, albo (co gorsza) zaczna orazac inne uczestniczi lub jedynie obserwatorki dyskusji. A poniewaz przyjeto tu konwencje "buzi dupci" i gruchania do siebie niczem golebice w golebniku (nie wazna ilosc odchodow dookola) to jedyne co mozna zaproponowac to wziecie sie za raczki i odspiewanie "mam chusteczke haftowana". Przedszkole jak sie patrzy...
 
no to ja inaczej w tym miejscu. Uzasadnienie mojego wyboru - zarowno Kasiula jak Dziunka bardzo duzo czasu spędzają na forum wiec uznałam, ze będą najodpowiedniejsze. Wybrałam Kasiulę, bo ma tylko jedno dziecko więc nieco latwiej wygospodaruje czas, by porozstawiać towarzystwo po kątach ale uważam, ze dziunka równie dobrze pełniłaby tą rolę
 
Ja i tak muszę Wam powiedzieć że w razie jakiegoś remisu (choć wątpię) zrzeknę się na rzecz Kasi. Myślę że dalsze głosowanie i tak nie ma sensu.

Mary mi się też bb odechciewa ale nie zamierzam z niego zrezygnować bo mi się tu mimo wszystko podoba. Od czasu do czasu potrzeba kłótni aby oczyścić atmosferę;-) Jak w związku :-D nie zawsze jest pieknie i różowo.
 
Ja i tak muszę Wam powiedzieć że w razie jakiegoś remisu (choć wątpię) zrzeknę się na rzecz Kasi. Myślę że dalsze głosowanie i tak nie ma sensu.
...
A t dlaczego niby ?? :szok::szok::szok:
Jest jeszcze kilka dziewczyn ktore dzis na bb nie zajrzalo...
Poza tym skoro ktos glosuje na ciebie tzn ze woli ciebie widzziec w tej roli niz kogos innego - chyba logiczne co? :sorry:
Ankieta trwa do przyszlego pn i niech tak zostanie...
 
reklama
Do góry