reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam
Donuś współczuję przeżyć Julitce oj niedobry kotek...a jeśli chodzi o basen fajnie że sobie tak dobrze radzi
Aneta fajne fotki super że popołudnie udane
 
reklama
Ladny mi poranek,haha Ale dzis dziwnie ide do racy, na 4h od 16 do 20 Mlody w przedszkolu to robie siebie,bo cos czasu brak ogolnie. Wczoraj popoludnie minelo cudnie-zakupowo. Mam buty, 2 staniki, stroj kapielowy no i Rossmann zaliczony A najlepsze to to,ze oszlam po stanik, wyszlam z 3,a jak wyszlam to rzypomnialo mi sie,ze bileciku nie wykupilam wiec biegiem do auta, kupilam, wsadzilam za szybe i poszlam szukac butow. Wrocilam uhahana do domu, patrze,a tam kwitek za wycieraczka, fuck!!!!!
 
Ladny mi poranek,haha Ale dzis dziwnie ide do racy, na 4h od 16 do 20 Mlody w przedszkolu to robie siebie,bo cos czasu brak ogolnie. Wczoraj popoludnie minelo cudnie-zakupowo. Mam buty, 2 staniki, stroj kapielowy no i Rossmann zaliczony A najlepsze to to,ze oszlam po stanik, wyszlam z 3,a jak wyszlam to rzypomnialo mi sie,ze bileciku nie wykupilam wiec biegiem do auta, kupilam, wsadzilam za szybe i poszlam szukac butow. Wrocilam uhahana do domu, patrze,a tam kwitek za wycieraczka, fuck!!!!!
hahahah

zakupy udane jak widać :tak: ale kwitek spal w piecu........... kominku;-)

Ja również witam. Zimno dziś
 
Witam w mroźny poranek.
Miałam plany położyć się jak zawiozę dzieci, ale wzięłam się za robienie gołąbków, własnie ryż się gotuje i kapuste obgotowuję:tak:

Miłego dnia życze i meldowac sie tu praoszę.

Donuś
zamarzłaś???????????
 
Witam,


dziś słonko u nas. Może po południu dam rade trochę ogródek uprzątnąć z przemarznietych roślin, w to zimno to nic mi się nie chce robić na dworze, a pracy wiele jeszcze przed zimą.

Witam w mroźny poranek.
Miałam plany położyć się jak zawiozę dzieci, ale wzięłam się za robienie gołąbków, własnie ryż się gotuje i kapuste obgotowuję:tak:

Miłego dnia życze i meldowac sie tu praoszę.

Donuś
zamarzłaś???????????


skąd wiedziałaś, że zamarzłam? niewiele brakowało!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dzis to już opieprzyłam szefa, bo byłam taka wściekła, że o mało nie gryzłam!!!!!!!

Podziel się gołabkami-uwielbiam... Ciekawe, kiedy teściowa zrobi i podrzuci:zawstydzona/y:

Jutro mamy w szkole Święto Pieczonego Ziemniaka, to takie spotkanie integracyjne dla dzieci i rodziców zerówek. panie odkładały, odkładały licząc na cieplejszą pogodę, ale chyba jedbnka troche nam dupki wywieje. Będzie ognisko, pieczenie ziemniaków, mamy przynieśc jakieś potrawy ziemniaczane, zabawy, konkursy. Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że to nie będzie na placu szkolnym, tylko podwórku jednego z dzieci.
 
reklama
Witam i ja
ziiiimno bo siedzę w topie :-D z małą mnie rozgrzeje a teraz mała śpi wiec marznę zamiast się ubrać. Donuś chyba z tobą sie solidaryzuje :-D
Justyś to sobie zaszalałaś
Aguś, ja tez sie piszę na gołąbki
Donuś, fajny to pomysł na integrację rodziców bo dzieci już pewnie zintegrowane

oo to by było na tyle bo potwór ożył ;-)
 
Do góry