reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja.

Byłam dziś z Maja na moje ukochanej Zumbie.......... w końcu jakas babka pomyslała żeby zrobić zajęcia rano, kiedy po południu nie ma jak.
Majuśka chce ze mną chodzic cały czas, nawet dostała szkolną zniżkę- 5zł za zajęcie:tak:

Aneta
dobrze ze się jakos układa
Donuś jeśli wyniki już są i nie dzwonili po Ciebie abyś przyszła tzn że jest wszystko ok, u nas dzwonią zaraz jak wyniki sa złe. Więc maleńka głowa do góry
Ja odliczam już czas.......... już nie długo święta, potem długi majowy weekend, potem rocznica Komunii a potem już wakacje.....

Nie wiem czy się chwaliłam, ale chyba nie, Adaś zgłosił się na konkurs recytatorki w przedszkolu........... nie chciał być gorszy od Mai i powiedział, że on tez będzie wystepował przed publicznościa:baffled:
 
reklama
Witam kobietki!!!


Już jestem radosna, bo...wynik dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-) Tylko nadal pozostaje nierozwiązana zagadka: co to było i dlaczego????
Oczywiście znowu mnie wyoglądało 4 lekarzy, no bo dla nich nadal jestem dziwnym zjawiskiem medycznym:-D:rofl2: Goi sie dobrze, teraz trzeba pozostawiona "7kę" przeleczyć kanałowo, choć nie wykluczone, ze kiedyś i ja trzeba bedzie wyrwać.

a co do starzenia to chyba mówisz o sobie;-) dla mnie się czas zatrzymał i nadal mam 18 lat:-p tyle, że niebawem na każdym boczku:-D

nieeee, ja w żadnym wypadku nie czuję się stara, tylko ten szybko upływający czas mi o tym przypomina;-).
Dziś nawet u dentysty, gdy była mowa o wyrwaniu kiedyś tej 7-mki, pytalam, czy wtedy bedzie mozna wstawić jakiś implant, no to on na to, że nie bardzo bo, nie ma kości a ja wypaliłam: panie doktorze, ale ja jestem za młoda na taka dziure w szczęce! Aż sie chłopaczyna zaczerwienił:-D:-D:-D



Donuś jeśli wyniki już są i nie dzwonili po Ciebie abyś przyszła tzn że jest wszystko ok, u nas dzwonią zaraz jak wyniki sa złe. Więc maleńka głowa do góry
...

Nie wiem czy się chwaliłam, ale chyba nie, Adaś zgłosił się na konkurs recytatorki w przedszkolu........... nie chciał być gorszy od Mai i powiedział, że on tez będzie wystepował przed publicznościa:baffled:

nie, Aguś, tu nie dzwonią bez względu na wynik. Nawet mojego nr nie mieli (chyba ze na karcie ejst, bo juz nie pamiętam). Pacjent się umawia na odbiór osobisty.

Oooo, fajnie, że Adas chce w dobrych rzeczach naśladować Maję. Ma dobry przykład:-). A tak przy okazji, jak wymowa, doszlifowana?

Moja gwiazda dziś po przebudzeniu z panika w głosie przypomniała, ze mają pracę domową na kartce. A w szkole wczoraj pokazywałam te kartki i pytałam, czy trzeba cos zrobić, to rzuciła okiem i stwierdziła, że wszystko zrobione i nie trzeba. Dobrze, ze ją rano olśniło, a nie było dużo, więc zdążyła.


Wczoraj byłam zachwycona pływaniem Julitki. Po raz pierwszy od początku szkółki pierwsza wskakiwala do basenu i płynęła. Dopiero za nią reszta. Już dawno jej to móiłam, ale mnie nie słuchała. Zazwyczaj płynie za 2 satrszymi siostrami, które są powolne i ciągle się zatrzymują przy linkach. Julitka płynie dość szybko i ciągle musiała przez nie wyhamowywać. Wczoraj nikt jje nie przeszkadzał, płynęła całe długości basenu w równym swoim tempie, aż miło było popatrzeć. Z całej grupy chyba tylko ona (albo jeszcze 1dziewczynka) nie dostała kostki do płynięcia kraulem bez deski, czyli płynęła samodzielnie, a to świadczy, ze sobie świetnie radzi. Trener mówił, ze w takim razie do konca sesji opanuje porządnie kraula :-):-):-).
Po basenie rozmawiałam z Julitką, chwaliłam ją, pytałam, czy nie jest zmeczona a ona na to: nie, nie jestem zmeczona, bo widzisz mama, dzisja woda była taka fajna ciepła i luźna, a czasami jest taka zimna i sztywna i wtedy mi się ciężko płynie:-D:-D
 
witam
Donuś no to super gratulacje dla Julitki :-)zdlolną masz córcię;-)a zdjecia o które prosiłas dałam na odpowiedni wątek;-)aha i dorze że wyniki ok

chcialam wiecej napisac ale musze leciec po Mateusza,później obiad na szybko Olę przed 17 odebrac i basen:)
ale ogólnie u nas wszystko ok:-)
 
Witam !!!


dziś po południu idziemy z dziewczynami na kawkę :-) Oj, długo nie udawało nam się zebrać

Pranie za praniem w tym tyg. miałam, ale przynajmniej pięknie schło w tę pogodę

witam
Donuś no to super gratulacje dla Julitki :-)zdlolną masz córcię;-)a zdjecia o które prosiłas dałam na odpowiedni wątek;-)aha i dorze że wyniki ok

chcialam wiecej napisac ale musze leciec po Mateusza,później obiad na szybko Olę przed 17 odebrac i basen:)
ale ogólnie u nas wszystko ok:-)

Dzięki Monia, a jak tam Mateusz na piłce? chodzi? zadowolony?

Dobre :-D Nigdy bym w ten sposób nie umiała określić wody ;-) Gratulacje dla Julitki. Maciek basen traktuje raczej jak tylko zabawę. Do pływania mu jeszcze daleko :laugh2::-p

oj, Julitka to mnie zabija swoimi tekstami. Ma czasami takie śmieszne określenia, albo odmiany wyrazów, ze szok! Nie wspomne o składni: mama, ty mi wszystkiego nie kupujesz!

Julitka ten basen też traktuje jak zabawę. Nawet trener powiedział, że jedynie czego je brakuje, to właśnie zacięcia. za mała jeszcze jest, żeby czuć ducha walki, albo taki typek, który nie lubi się wybijać.


Monia, nie znalazłam zdjęcia...
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja:-) u nas piękne słoneczko:-) zaraz biorę się za sprzątanie:tak: wczoraj autko mi się popsuło i mam nadzieję, ze M je dzisiaj zrobi, bo jak nie to jutro do pracy jego autem będę musiała jechać, a jeszcze nigdy go nie prowadziłam:confused2: wzbraniam się bo się tej automatycznej skrzyni biegów bojam:zawstydzona/y: dzisiaj popołudniu mamy spotkanie w kawiarni z Partylaita przyjeżdża pani dyrektor i po cichu mam nadzieję, ze mi jakąś niespodziankę za zrobienie tego lidera przywiezie;-)
Donuś ogromne gratulacje dla Julitki:-) cieszę się, ze wyniki ok:-)
 
wITAM.
Chyba zima powraca, brrrrrrrrrrrrr zimnica starasza

Donuś super, że wychodzisz.......... ja mam ostatnio doła........ w miniony weekend mielismy zaproszenie na domówke ale odmówiłam, bo nie mam ochoty na spotkania towarzyskie. Gratulacje dla Julitki

Aneta oby szefowa doceniła:tak:

A w ogóle co sie dzieje z tymi autami, Monia ma zepsuty, ja dziś odstawiłam do mechanika a teraz Anety autko padło, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
witam
no własnie ja też mam auto zepsute i też wczoraj:wściekła/y:poszła linka z biegów i koszt nowej to 500zł:wściekła/y:
Donuś zdjęcia juz widziałas;-)udanej kawki w miłym towarzystwie:tak:a Mateusz na piłkę chodzi dalej:-)do tego jeździmy raz w tygodniu na basen (ale nie na kurs) ogólnie widzę że gra coraz lepiej mimo że jest jednym z słabszych ale nie przejmuję się tym ważne że chce chodzic bo chodzi bardzo chętnie i ma dodatkowy ruch:tak:
Aneta oby dyrektorka miała jakąs super niespodziankę
Agulka co się stało dlaczego masz doła?
Majandra Mateusz też jeszcze nie pływa ,próbuje z deseczką i ostatnio nasladuje Ole i nurkuje ale ogólnie nie potrzebuje ani koła ani rękawków
 
Ostatnia edycja:
Do góry