reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
jesteśmy juz w domu.Zamiast w kinie wylądowaliśmy w fikolandii:cool:w kinie ludzi masa w kolejce byśmy stali jakies pół godziny a i tak biletów brakło wiec dobrze ze nie staliśmy nie czekaliśmy.CHcieliśmy zamiast kina do kręgielni ale zamkniete było więc pozostała fikolandia.WIec zaczeliśmy ferie i skońćzyliśmy fikolandią:)
 
Witam kobietki


Wczoraj odbyłam kolejną pielgrzymkę po dentystach...

Dziś po pracy lecę z Julitką do ortopedy, ciekawe co nam powie. Potem do koleżanki na ploteczki.

Jutro Julitka ma pokaz z tańców w Urzędzie Miasta:-)

Chłopaki w pracy wpadli na pomysł, zebyśmy cała firmą (łącznie z szefami) pojechali na organizowany kulig. No i szybko podjęliśmy decyzję i w kolejna sobotę całymi rodzinkami z dziećmi jedziemy. czuję, że będzie niezła frajda, bo to jest ok.60km od nas i jedziemy wszyscy autokarem :-)

Monia, szybciutko minęły te 2tyg. prawda? Fajnie, że się dzieci nie nudziły. Ja mam zamiar wziąc tydzien urlopu na ferie, żeby też cos porobić fajnego z Julitką.

Miłego weekendu!!!!!
 
Przyleciałam powiedzieć, byście się rozliczały przez net, ja w poniedziełke wysyłałam elektornicznie Pita a dziś już mam pieniążki na koncie:-D


Aguś ja też byłam przeciwna, teraz bym nie zamieniła spowrotem na zwykły:no:
to moje 3 podejście do dotykowego, poprzednio nie przekonało mnie nic do nich, może tym razem sie uda;-)
Witam kobietki


Wczoraj odbyłam kolejną pielgrzymkę po dentystach...

Dziś po pracy lecę z Julitką do ortopedy, ciekawe co nam powie. Potem do koleżanki na ploteczki.

Jutro Julitka ma pokaz z tańców w Urzędzie Miasta:-)

Chłopaki w pracy wpadli na pomysł, zebyśmy cała firmą (łącznie z szefami) pojechali na organizowany kulig. No i szybko podjęliśmy decyzję i w kolejna sobotę całymi rodzinkami z dziećmi jedziemy. czuję, że będzie niezła frajda, bo to jest ok.60km od nas i jedziemy wszyscy autokarem :-)

Monia, szybciutko minęły te 2tyg. prawda? Fajnie, że się dzieci nie nudziły. Ja mam zamiar wziąc tydzien urlopu na ferie, żeby też cos porobić fajnego z Julitką.

Miłego weekendu!!!!!
ale fajowooooooooooooooo......... u nas 5 cm śniegu a w lasach prawie nic..... dawno nie byłam na tego typu "zjeździe":-)
 
Agulka, to szybko Ci kasę zwrócili. Ja też rozliczam przez internet, ale nigdy nie wiem jaki formularz ma wypełnić, by pieniądze na konto przyszły a nie pocztą. Pomożesz? :happy2:
Monia, to się Pani nie wysiliła, skoro znów jasełka przedstawiają dzieciaki :sorry2: Mi by było wstyd. :zawstydzona/y:
 
Donuś super taki kulig oby pogoda dopisala
Agulka szybciutko kasę dostałas u nas jeszcze z pracy D tych druczków nie dostał
MAjandra u nas tak co roku jest że na dzień babci i dziadka przedstawiają jasełka i dodatkowo kilka dzieci mówi jakies wierszyki dla dla Babci i dziadka
 
Agulka, to szybko Ci kasę zwrócili. Ja też rozliczam przez internet, ale nigdy nie wiem jaki formularz ma wypełnić, by pieniądze na konto przyszły a nie pocztą. Pomożesz? :happy2:
Monia, to się Pani nie wysiliła, skoro znów jasełka przedstawiają dzieciaki :sorry2: Mi by było wstyd. :zawstydzona/y:

Musisz złożyć ZAP-3 jeśli do tej pory nie przesyłali na konto, a jak już mają Twoje konto w bazie danych to jak wpisywałam w moim rozliczeniu na str3 w rubryce J numer 135. Tam wpisałam: ZWROT NA RACHUNEK BANKOWY.:tak:

Miłego weekendu
 
Dzień dobry
u nas bardziej wiosrnnie niz zimowo śniegu zero te resztki co były stopniały w sobotę było u nas prawie 9st na plusie:szok:
dzieciom po 2 tygodnich przerwy ciężko się wstawało a jeszcze dziś Mati miał religie na 7.30 wiec trzeba było wcześniej spac.
Zosia w ciągu tych 2 tyg urosła i rozgadała się mówi ładnie i wyraźnie:)
aaa Mateusz ma dziś pierwszy trening trzymajcie kciuki żeby mu się podobało;-)
 
Witam kobietki!

u nas zima w pełni, t zn cieplej, ale jeszcze snieg jest a wczoraj znowu była ślizgawka, bo spadł marznący deszcz. Jultika normalnie po podwórku na łyżwach jeździła:-D

Byłyśmy wczoraj z koleżanką w teatrze. Poza tym fajny rodzinny weekend mieliśmy. W sobotę na pokazie tańców Julitka miała szeroką publiczność, bo byłiśmy my z P., babcia i jej koleżanka M. z mamą, no i jeszcze mój kolega z pracy przyjechał z córkami porobić jej zdjęcia:-)
 
reklama
Witam w paskudny dzień.
U nas -1 ale marznący deszcz pada, śniegu prawie nie ma, jest tk jakby 1cm tafla lodu na ziemi.
Wczoraj za to było pięknie i wybralismy sie nad morze, bezwietrznie, ciepło bo +6 stopni, słonko wychodziło, aż się chciało spacerować:tak:

Donuś czemu bylo tak mało ludzi? Czekamy na fotki gwiazdy:tak:
Monia czas wrócic do rzeczywistości, koniec laby:-D oby MAteuszowi się spodobało, ale będzie dobrze:tak:
 
Do góry