reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

U nas grypa sie rozpanoszyla.Wczoraj musielismy pojecha na ostry dyzur do szpitala.Fabus caly dzien praktycznie sie nie budzil mnie bolaly wszystkie kosci od pasa w dol nawet stopy i nie molam chodzic.Tak to szybko przyszlo,jeszcze w piatek pospzatalam caly dom i mialam powera.No to tyle co u nas.

Donkat zdrowia,szczescia,pomaranczy niech Ci dzis maz nago zatanczy.

Nuska swietna ta kartka pozwolisz ze ja zgapie i puszcze w swiat.
Carioca :-(
Naomi gratuluje synka ale fajnie Ci sie trafilo:-)

A ja wracam do wyrka bo malzonek juz krzyczy ze wstalam.

 
reklama
Powinnam juz sie klasc spac, ale weszlam po cos do netu i od razu tutaj i zapomnialam po co chcialam odpalac kompa... Mam szkole w ten weekend. Teraz jak te dwa dni mąż sie opiekuje malym, to ja bede w poniedzialek chyba caly dzien sprzatac. To jest taki brudas, balaganiarz, grrrrr Powinien byl dzis rozge dostać. Ja nic nie dostałam, bo mąż mowi ze zamowil na Merlinie i nie zdazylo dojsc, caly on, pewnie wczoraj zamowil.

Donkat - STOOO LAT, STOOO LAT!!!!!!!!!! Zdrówka, zdrówka, zdrówka, radości i wielkiego sukcesu tego Waszego sklepiku, który szybko ruszy i zrobi furrorę.
 
Witam jestem mamą wreześniową 2008, i mam do was próśbe czy mogłybyście napisać jaki wózek polecacie, bo ja swój muszę sprzedać, okazał się za cięzki i za duży, teraz szukam coś innego i dlatego was pytam. Z góry dziękuje
 
widze ze silaczka ejstes jak moja mama. ona wszelkie narzedzia, czy sprzety psuje bo am tak silne dlonie. ja natomiast mam problem z wycisnieciem prania recznego:zawstydzona/y:
Ja mam tak,że jak coś ma plastikowe zamknięcie,cy coś takiego to zawsze rozwalę,bo za mocno pociągnę, przycisnę, ehh

Witam jestem mamą wreześniową 2008, i mam do was próśbe czy mogłybyście napisać jaki wózek polecacie, bo ja swój muszę sprzedać, okazał się za cięzki i za duży, teraz szukam coś innego i dlatego was pytam. Z góry dziękuje
Mamy wątek dot. wózków,fotelików

S przyjechał w piątek przed 2 w nocy. Mateusz, krótko po jego przyjeździe obudził się i rządził do 4:wściekła/y: Wzięłam go do nas do łóżka,a on myk do zabawek. Postawiłam na skrzyni z zabawkami wywrotkę od Mikołaja i co? Od razu ją zauważył,a S mówił,że nie zajaży. Dostał jeszcze drewnianą układankę, traktorek do skręcania z Biedronki (bardzo fajny) i od moich rodziców robocika na pilota. Chodzi, mruga oczami i wydaje dźwięki, no i straszy Mateusza. Nieudana zabawka,bo płacze jak go widzi:dry:
Wczoraj moi rodzice zostali u nas na kieliszku mikołajkowym. Przyjechali po 17,a odwoziłam ich po 12:szok: Moja mama nieźle miała w czubie:-D
Odwiozłam S do pracy i jestem u rodziców na obiadku i kawce
 
Czesc dziewczyny!
Bylismy rzecz jasna u rodzicow na noc i nie dawno wrocilismy. Pozyczylam od nich 2 gigantyczne kartony srebrnych ozdob ze straczyloby na 2 choinki. w tym roku robimy srebrne drzewko.
Poza tym jestem totalnie zmeczona zachowaniem Staska ale coz...za tydzien wraca Daddy...cool :-):tak::happy:

Jeszcze jedno.
Dziewczyny z 3Miasta - przyjacoilka szuka 2 opokojowego mieszkania Gdansku do wynajecia! - jak ktorys z waszych znjomnych bedzie mial takowe - dajcie znaka na priva. Bede bardzo wdzieczna:-):-):-)

Aha:-) nie pisze duzo bo Stas wyrwal mi lieterke "w" i musze ja wklejac specjalnie zeby nie bylo obciachu hehe:crazy::-p
 
Justyna ja dołączyłam się do tego piwko Twojego, bo mam powody do rado,ści, na zamkniętym.

Dopiero traz zaglądam, bo cały dzień nie było netu.
 
reklama
witam sie wieczorkiem!Za tydzien wybieramy sie kupic choinke-u nas tylko prawdziwa. Poza tym w irlandii juz od sierpnia mozna bylo kupic ozdoby swiateczne itp a ludzie juz od tygodnia maja choinki w domu-szal :-) Ja wczoraj przystroilam kominek, bo zawsze mi sie marzylo, zeby byl tak jak na filmach amerykanskich hehe czyli cala galazka zielona pociagnieta z bombkami itp super to wyglada.
Aaaaaaaaaaah kartki jutro wysylam, juz wszystkie podpisane, w tv same swiateczne filmy...uwielbiam ten klimat :D ide cos w tv luknac.
 
Do góry