reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
cześć Dziewczynki.
Mam pytanie do tych które mają/miały skurcze łydek. Jaki magnez kupujecie? Podajcie nazwę.
Ja od 3 nocy mam straszne skurcze łydek aż nie dają mi spać, a po nocy tak mnie bolajakbym przez całą noc biegała...
Kupiłam jakiś magnez + B6 musujący ze zdrowitu, ale piłam 2 tabletki dziennie i nic nie działa
 
Mój mąż dzisiaj pierwszy dzień, a raczej noc w nowej pracy, a mnie jakoś tak dziwnie, bo już nie pamiętam kiedy ostatni raz spałam sama w domu... Trochę mi smutno i tak pusto... Posiedzę przed tv i poczekam jak zachce mi się spac tak porządnie, a później do rana zleci szybko mam nadzieję.
Marlena, malgos ale widzę, że wy to już wogóle rzadko widujecie się z mężami i samotne noce to napewno dla was już nic aż takiego strasznego.
 
Olga ja mam Magnesol 150. Ale nie wiem czy działa bo dopiero dwa dni piję. Skurczy nie miałam ale bardzo bolało, szczególnie w te upały. Dziś lepiej ale to pewnie dlatego że chłodniej, a może jednak działa. tylko drogo był bo za 20 tabletek zapłaciłam 15zł
 
Olgadom ja biore Aspargin 3 x dziennie po jednej tabletce kosztuje ok 5 zł w aptece :)

A tak w ogóle zrobiłam sobie pelling i siedzę z maską na twarzy z nosem w kompie bo nic nie widzę bez okularów hehe ;) No ale te 10 min wytrzymam, mąż to aż sie mnie wystraszył jak weszłam do pokoju bo białą maseczke na twarzy mam :) Ale poszedł już do pracy a ja zaraz sobie książkę zapodam :)
 
gaja no to niezle :)

a ja mam mega alergie!!!padam oczy to juz mi dzis tak daja popalic ze szok!

i kurcze spuchla mi pachwina,w sumie to i kobiece mejsca tz-to t zylaki w pachwinach kurcze ale duzo szybciej niz w pierwszej ciazy-brrr
 
cześć dziewczyny melduję się po weekendzie urodzinowym mojej perełki, oj ciężko było wszystko przygotować i dogadzać gościom no ale już po, zmęczeni ale było fajnie :-) dopiero zacznę nadrabiać zaległości także może się uda do jutra :-D
olgadom dołączam się też od 3 dni skurcze takie że szok, spać nie mogę a boli jeszcze w dzień i biorę jakiś magnez ale również chętnie dowiedziałabym się w jakich proporcjach bierzecie, dawki i stężenie.
 
Myszka, Gaja, dzięki za odpowiedź. Jutro sobie kupię ten aspargin i spróbuję, bo rozumiem ze Tobie Gaju pomaga...
Zmykam już do łóżeczka, bo mąż mecz ogląda, drażnią mnie te trąbki ;-)
 
reklama
Olga mi pomaga ja mam skurcze mięśni w pośladkach dotkliwe :/ Lekarka mówiła że moge nawet do 3 dziennie x 2tabletki jeśli nie pomaga mniejsza dawka. Tylko pamiętaj pomoże po kilku dniach i bierz regularnie, bo z tą naszą pamięcią różnie bywa teraz ;)
 
Do góry