reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kasfree witaj ja mam narazie termin na 19 wrzesnia.
Trixi jestem długoletnim pracownikiem, więc bardzo bym sie pogniewała jak by mnie pomineli.
Hausfrau ja mam to samo, ja zwalam na fasolke glodomorka bo wczesniej tak nie mialam ze do obiadu trzy posilki zjedzone..hiiii


Nie no dzis chyba szampan peknie...picolo ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wszystkim mamusiom :)) Mam termin na 20 września, więc mam nadzieję że mie przygarniecie do swojego grona, bo jak każda przyszła mama (to nasze pierwsze maleństwo) mam tysiące pytań i wątpilwości. Poza tym siedzę w domu i nudzę sie jak mops .....
Serdeczie pozdawiam z zimne ale słonecznej Łodzi :)))

witamy witamy i zapraszamy do naszego gronka :-)


malgos nie obrażaj się wiesz powiem ci sama z mojego doświadczenia że na moje pytania też czasem nie dostałam odp ale to raczej nie powód do opuszczania forum :tak:
lubię tu być i ja sama nie przeczytam czasem wszystkich postów jak te nasze mamusie się rozpisza hehehe :-D:-D iżadna się nie obraża jak na coś sie nie odpowie.....także kochana głowa do góry,obrazy na bok i spowrotem tu do nas ale to w tej chwili hihih :tak::-D:-):tak::-D:-):-p:-p:-p
 
Malgos83 tu masz cos o paciorkowcach w ciazy Paciorkowiec w ciąży
i nie dasaj sie juz na nas :)

Dziekuje za linka..musze powiedziec o tym ginekologowi;/
Dziewczyny ja sie nie gniewam tylko zrobilo mi sie przykro..moze faktycznie przesadzilam z ta wypowiedzia..przepraszam za to.

Wg chinskiego kalendarza wychodzi mi coreczka..w nocy snilo mi sie ze mialam usg i widzialam dokladnie ze dzidzia ma fifolka..ale ze sny snia sie na odwrot to pewnie bedzie corka.

Witam nowa mamusie:*
 
reklama
Zazdroszczę Wam apetytu. Chociaż najgorsze nudności mam juz za sobą, to mimo wszystko najczęściej jedzenie rośnie mi w gardle... bleee
Czy wsród wrzesnióweczek są jakieś Łodzinki ??? :)))
 
Do góry