reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Specjalnie dla Magi i Gizeli ;-)
Truskawski zmixowane i zmrozone - te akurat z kauflanda po 2 pln za kubeczek. Mam jeszcze wlasnej roboty od kolezanki :-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • truskawki..jpg
    truskawki..jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Oj rzeczywiscie piekielko make tu rozpetane dzis bylo, ale macie racje, zakonczyc to i nikogo nie oceniac.
Dorotka trzymaj sie i nie rezygnuj z forum, wierze ze to przez co teraz przechodzisz musi byc pieklem, ale po to "mamy siebie" zeby sie wspierac.

Co do krwiakow w macicy to ja tez mialam ale po luteinie i duphastonie wchlonal sie ok 9 tyg, takze slad po nim zaginal ;)
Dziewczyny co do cesarki, to slyszalam ze przy wadzie wzroku (ja slepa jak kret -4 i -4,5) tez zalecana jest cesarka, bo oczy moga bardziej poleciec w dol. Czy macie o tym jakas wiedze?
Tymczasem uciekam Utalentowanego pana repleya ogladac, dobre kino ;)
Buziaki i dobrej nocki
 
Witajcie dziewczyny:-)

DOROTKO - trzymam kciuki oby wszystko ułożyło się pomyślnie i po następnych badaniach uspokoiło się Twoje matczyne serce!!! Myślami jestem z Tobą i Twoim Maluszkiem:tak:

A tak z innej beczki byłam dziś na badaniach zaleconych przez moją gin. i złapałam się za głowę, jak usłyszałam ile mam zapłacić:wściekła/y: 262 zł (przeciwciała toksow klasie igG i igM,przeciwciała różyczkowe w klasie igM i igG ,hbs, wdrl, cukier, morfologia). Na szczęście mamy w pracy fundusz zdrowotny przy funduszu socjalnym i dziewczyny zasiadające w komisji powiedziały, że mam złożyć wniosek o zapomogę (rachunki z bad labo - zbierze się gdzieś na 400zł i mam wziąć fakturę z poniedziałkowej wizyty prenatalnej - 150zł). Inni korzystają, to dlaczego ja nie mam tego zrobić:tak:
Pozdrawiam życząc spokojnej nocki!!!
 
Dziewczyny nie debatujmy juz na ten temat,bo i tak juz jest cieżka atmosfera-to kwestia prywatna i prywatne zdanie co zrobi....,ale nie można potępiać nikogo!!!!!!....cokolwiek by zrobiła każda kobieta....-nic nam do tego....
Wiec kochane jeszcze raz się powtórzę-WSPIERAJMY SIĘ A NIE DZIELMY!!!!!!
 
:-) a mnie strasznie dzisiaj naszło na sałatke jarzynowa i musiałam poświecić troche czasu aby sobie ją zrobić,teraz właśnie siedze i pękam po kolacyjce,alllle musze wam powiedzieć ze sałatka wyszła mi rewelacyjna ,a jutro czekają mnie od rana badania moczu i badanie VDRL I dlatego tez popijam sobie herbatke żurawinowa:-)
 
a masz bakterie ? bo ja tez i walcze wcinajac zurawiny i sok :)ciezko sie pozbyc zarazy,bo moze nawracac

Generalnie to i mam bakterie w osadzie moczu. A w badaniu ogólnym moczu to leukocyty 25/ul, erytrocyty 10/ul i białko0.05/l i nie wem co to wszystko ma znaczyc ?Jutro bede na wizycie i gin mi zapewne powie co i jak.
 
Specjalnie dla Magi i Gizeli ;-)
Truskawski zmixowane i zmrozone - te akurat z kauflanda po 2 pln za kubeczek. Mam jeszcze wlasnej roboty od kolezanki :-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dzieki onionek. No to jak bede miała ochote na nie to najbliższy kaufland mam we frankfurcie...haa haa haa nigdzie indziej nie widziałam takich.
 
Dziewczyny co do cesarki, to slyszalam ze przy wadzie wzroku (ja slepa jak kret -4 i -4,5) tez zalecana jest cesarka, bo oczy moga bardziej poleciec w dol. Czy macie o tym jakas wiedze?

Misiaaka, ja mam taka wiedzę. U mnie wada -4,5 i -4,75. Rodziłam naturalnie i wada mi się nie pogłębiła. Po 30tc byłam 2 razy u okulisty bo miałam zaburzenia widzenia, zdarzało mi sie, że widziałam obydwoma oczami jedynie pół obrazu :-/ koszmarne uczucie. Bałam sie już, że bedzie to wskazanie do cesarki,
Ale na szczęście badania były ok, ciśnienie oka w porządku za każdym razem i w rodzinie nie było przypadku odklejenia siatkówki, więc nie było przeciwskazań do porodu naturalnego.
 
reklama
Wiec kochane jeszcze raz się powtórzę-WSPIERAJMY SIĘ A NIE DZIELMY!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
A mi się wydaje, że niepotrzebnie ten temat został rozpoczęty. O takich sprawach nie powinno się dyskutować na forum, bo one zawsze dzielą. No bo ja np. nie mogłabym wspierać kogoś w działaniu, które kłóci się z moim sumieniem. A czasem naprawdę ciężko coś przemilczeć, zwłaszcza, gdy hormony buzują :-)
 
Do góry