reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do wagi

ironia

Mamusia Benia
Dołączył(a)
4 Listopad 2010
Postów
5 587
Miasto
Kraków
Może już czas założyć wątek o naszej wadze :-) Wiem że jeszcze za wcześnie na dietki, ale chyba najlepszą dietą po ciąży jest ciągły brak snu, wstawanie w nocy na śpiąco i karmienie piesią :-)

ogólnie w ciązy przytylam o zgrozo 22 kilogramy a zrzuciłam już (w 10 dni) 13 kg :-) z dnia na dzień kilogramów jest coraz mniej :) A jak to wygląda u Was? :-D
 
reklama
Ironia własnie myślalam o takim wątku, ale jako że mnie jeszcze nie dotyczy to tak tylko myślalam puki co ;) a 13kg wery imprest !! :) ale fajnie by było gdybym ja 10 dni po porodzie schudła 13 kg, wtedy bym miałam -2kg sprzed ciąży :D :p hi hihi
 
Ja przytyłam w sumie 19 kg. Dziś jest 10 mniej. ALe apetytu brak, jem bo muszę i to niewiele za to piję masę wody. Tylko przystawię małą do cyca i czuję niemiłosierne pragnienie.
Ja zacznę niebawem jakieś ćwiczenia na mięśnie brzucha, bo mój flak wygląda koszmarnie. Jest calutki w rozstępach, o dwuczęściowym stroju kapielowym mogę zapomnieć do końca życia. Mam więc nadzieję, że chociaż w ubraniu będzie się dobrze prezentował:)
 
Trasiu nie zakładaj z góry ze do końca życia rezygnacja z bikini !! Rozstępy często bledną na tyle, że ich nie widac... a dobre cwizenia ładnie uelastyczniają skórę... Ja na cyce będe musiała sobie ogarnac jakies cwiczenia bo ju teraz wisza mi do kolan, to po okresie laktacyjnym będę miała je do kostek... ale wierze że dobre cwiczenia są dobre na wszystko :)
Moja koleżanka jak rodziła 3 lata temu (młode dzewcze wtedy to było, 20 lat miała) pełno rozstepów jej się porobiło, była zalamana, przerażona, tym w ogole ze zawsze laseczka zgrabniutka, a tu nagle łooooo... ale się wzieła bardzo za siebie i dużo na brzuchole cwiczyła i smarowała (choc ja nie wierze w moc smarowideł) i po 1,5 roku jak było lato brzuszek miala już naprawde super!! A w chwili obecnej już prawie nie ma śladu po rozstepach tylko jak sie cżłowiek przyjzy widzi takie troszke jasniesze przebarwienia... ale brzuchola wycwiczyla umięśniła i prawie nie widac :) Zawsze mówiłam ze sport jst dobry na wszystko :)
 
To chyba będzie mój ulubiony temat po porodzie.
Ja jestem załamana swoją wagą,wiem że karmienie przyspiesza spadek wagi ale mój metabolizm nie pracuje tak jak 10 lat temu .Dlatego czeka mnie ciężka praca.
 
tusen nie tak jak 10 lat temu, ale tez nie tak jak za 10 lat.. Nie zapominaj, że jesteś młoda babka i bankowo szybko zejdziesz z wagi :)

Przy samym porodzie ile kg się przecież traci... A potem karmienie, niedosypianie, latanie wokół maluszka, to wszystko żeruje na naszych zasobkach, które będą leciały na łeb na szyje w tym czasie :)
 
reklama
Do góry