reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
co do kupki po bebiko nie mam pojecia bo wcinamy nan2
a banana dałam troszke na sprobowanie skoro w słoiczku był ::)
posmakowała jak chyba wszystko zreszta ;D
 
wczoraj Bartek zjadł piewrsze ciastko...

wszytko było do prania, sąsiad zrobił fotki, jak przeleję od niego to wkleję :)

cudo :)
 
no te umorusane fotki sa najlepsze czekamy na zdjątko :)
tatuś daje emi chrupki kukurydziane i jak jej zaraz po ,,wymamłaniu '' takiego chrupka nie wytrze nawilzona husteczjka to wszystko sie zasycha i skleja okropnosc :mad:
a potem zla mamusia meczy dziecko i myje ::)
 
koga pisze:
czy myślicie, że mleko Bebiko 2R (z kleikiem ryżowym) może powodować zatwardzenia? ::)
u niektórych dzieci kleik ryżowy pod każdą postacią powoduje zatwardzenia- tak mi mówiła lekarka, dlatego warto robić mieszanke ryzowo - kukurydziana bądz też stosować kaszke kukuryziana lub kleik kukurydziany
 
to jakie podać zamiast Bebiko??
Nan2?? ::)

bo Maks robi teraz kupki co 3 -4 dni a dostaje tak ze 3 razy w tygodniu po kilkadziesiąt ml Bebiko, a oprócz tego parę łyżeczek jabłuszka, a reszta to moje

to te kupki są prawidłowo czy za rzadko??
są luźne ale nie tak jak kiedyś - teraz mają konsystencję gęstego musu ::)
albo nutelli (sorry za porównanie ale nic lepszego nie przyszło mi do głowy ;D)
 
reklama
Do góry