reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy

reklama
Ja na razie soli nie dodaję, ale zauważyłam że w niektórych daniach słoiczkowych jest już sól.
 
Sama nic nie dodaję, ale w Hippie chyba jest sól. Cały czas mnie ciekawi dlaczego.

Ja tam skórę uwielbiam, ale tylko usmażoną i nikt mnie do niej nie zniechęci :D
Ale ponieważ Andrzej nawet nie powącha gałeczek, jeśli będzie w nich skóra (oczywiście już nie mówię o Jagodzie), to będę robiła bez skóry. Ale skóra z domowej kury chyba być może.
 
Nie pomyślałam nigdy o skórce z kurczaka! Dzieki Irlandia za ostrzeżenie, sama też nie bede jej jadła!
Ja jeszcze nie przyprawiam, chociaz moja teściowa jak gotowała Antosiowi to wszystko normalnie przyprawiała twierdząc że przeciez to jedzenie ejst bez smaku i na pewno nie bedzie tak jadł, na nic rozmowy, że przecież On nie zna smaku przypraw i że na pewno mu takie smakuja. Zaczełam więc sama przygotowywac wieczorem jedzonko na przyszły dzień i daje Jej gotowe, żeby nic nie musiała gotować sama.
 
jak mala jadla z naszego gara kartofle i marcheweczke to sila rzeczy miala przyprawione sola pieprzem i maselko do kartofli :) ale sloiczki nadal sa the best :)
 
Czytałam dzisiaj w Twoim Maluszku, że lekarze zmieniaja wiek podawania glutenu dzieciom, jeżeli kobieta karmi piersią to mozna podać kaszke z glutenem w piatym m-cu, zaczynając od j łyżeczki manny dodanej do odciagnietego mleka z piersi lub mleka modyfikowanego, a kefir czy jogurt od 11 m-ca!
Wychodzi an to, że co lekarz to inna opinia!:confused: :confused: :confused:
 
maarta dokladnie tak jest...;-)
w hipciu sa sol i pieprz z przypraw...i majeranek i pietruszka
A nasze maluszki z przypraw moga juz jesc majeranek,kminek,koperek suszony,sezam(uwaga lubi uczulac)tymianek,czaber,estragon,bazylie,rozmaryn,oregano(uwaga moze alergizowa ostroznie przy alergii) a za miesiac czosnek,pieprz,papryka,sol oczyszczona ociupinke,cynamon(uwaga przy alergikach)szczypiorek,natka z pietruszki,koperek.
moj maly wiekszosc przypraw srobowal razem z mieskiem ktore mo robie.Bardzo delikatnie dodaje i obserwuje.Z sola wole sie troche wstrzymac bo warzywa i tak ja zawieraja a ja sama sole swoje jedzenie w ogromnej ilosci i (a to zabojstwo niemalze)i nie chcialabym malego do tego przyzwyczajac...ale pewnie tego nie unikne i jak bedzie jadl z naszego gara to sol go nie ominie ;-)
 
Buba a skąd Ty masz tak dokładne info co i kiedy można zacząć maluchom podawać? Czy jest gdzieś lista, czy zbierasz te info to tu to tam... ?
 
Dzisiaj byla pomidorowa,Victor dziwil sie i jadl.Furory nie zdzialala ale mam porcyjke jeszcze na jutro moze bedzie lepiej.
Czy przysmaki na dobranoc o ktorych pisalyscie to do butelki czy do karmienia lyzeczka.Kupilam cosik dzisiaj z hippa na dobranoc takie do butelki ale inaczej tu sie nazywa i nie wiem czy o tym pisalyscie??
 
reklama
Magdaleona Info mam od dietetyka niemowlecego.Fajna babeczka,ma niesamowita wiedze i jest na bierzaco ze wszystkim.
No i tak ja molestuje co jakis czas aby mi tej wiedzy troszke przelala.
Vici przysmak hippa na dobranoc jest do jedzenia lyzeczka.
 
Do góry