reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

magdusiek ja też się odstatnio nad takim rozwiązaniem zastanawiałam, potrzebna by była taka spacerówka co cały czas siedzi w samochodzie ;D , w biedronce widziałam za 60 zł. ale no wiecie jak coś tyle kosztuje to, wydaje mi się, że to jednorazówka.
 
reklama
Anna, dokładnie. Bo ja jestem zadowolona z mojego wózka tylko nie chce mi się go targfać jak gdzies jadę.
 
efunia a no właśnie, to pewnie dlatego taka cena, jak to dzidzia ma cały czas siedzieć to lipa, i bez budki była to na słońce też nie bardzo  :(

magdusiek pisze:
Anna, dokładnie. Bo ja jestem zadowolona z mojego wózka tylko nie chce mi się go targfać jak gdzies jadę.
magdusiek a poza tym to u mnie cały bagażnik zajmuje ::)
 
Anna u mnie też cały :) Jak czasem wracamy po szopingu to ratami torby wyciągam, później wózek i wwalam wszystko na dół, do koszyka.
 
_anna do srodka znaczy do gondolki?
no wlasnie z tym cos musze wymyslic, bo kosz na zakupy jest raczej plytki ;) ale bede napychala do plecaczka :laugh:

Lindsay gratulacje przetsiewziecia zakupu :) kolorek ladny, co chcesz ;)
 
Orzeszku złe wieści :( Samochód jeszcze nie wyjechał z Holandii, będą wiedzieć coś bliżej w poniedziałek ::)
 
reklama
Do góry