reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Doxa pisze:
Lindsay o mały włos nie kupiłam takiej wersji jak ma Magdusiek i rzeczywiście wybrałabym granat (chyba tylko 4 kolory były dostęne :()

A z Ceroxa to najbardziej ten mi się podoba (przynajmniej na zdjęciu): http://www.familyshop.pl/Emmaljunga/2006/Cerox/22605SportRuby.jpg
uwielbiam czerwony, ale dla mnie za ciemny

ja optuje za silver i sport trekk- http://www.itc-gdansk.com.pl/index.php?lang=pl&action=prams&prams=cerox_sport_stroller
ale tak naprawde chce zobaczyc jak wygladaj w rzeczywistosci.czyli wycieczka do gadnska ;D
 
reklama
No właśnie, bo co innego zdjęcie a co innego rzeczywistość.

Havanna mi też się podoba i zastanawiam się czy to jest rzeczywiście pomarańcz czy może bardziej rudy ...
 
Doxa, ja mysle, ze to jest pomarancz, ale nie taki oczojebny, tylko przytlumiony... co wg Ciebie moze oznaczac rudy... ;)
 
wersja havanna jest duzo przeceniona. zamiast 1900 mozna kupic za 1600. ja za pomaranczem nie bardzo ;)

a czy to jest rudy czy pomaran to powiem Wam juz wkrotce
 
Lindsay a te przeceny dotyczą samych spacerówek? Bo z tego co widzę w internecie to przeceniają w wersji z nosidłem (miękką gondolką)
 
reklama
Ja sie obawiam, ze na swieta bede w klubie "Lindsay" a nie "Doxa" chociaz moje podwozie juz przyszlo - bardzo mi sie podoba to przeciez nie moge Anuli wozic w koszyku na zakupy na dole a wlasnie dzwonilam do Poznania i powiedzieli mi, ze nastepna dostawa Mutsy za 2 tygodnie i potem sprostowali ze ma byc tuz przed swietami.....no zobaczyty jakie bedzie to "tuz"
 
Do góry