reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

wybor wózka zaczyna przypominac mi jakiś normalnie wazny zyciowy wybór ;D :p ::)

narazie chce przetestowac moj TAKO w wersji spacerowej (i czekam na tą wiosne i czekam ::) ),ale jak przyjdzie lato to spacerowke bedziemy musieli kupic
od poczatku byłam za tym wozkiem
podoba mi sie wizualnie i praktycznie
moj TAKo nie ma skretnych kół a to jednak by sie przydalo

http://www.allegro.pl/item89420699_nowe_wozki_jennay_pony_wys_o_zl_folia_.html

http://www.allegro.pl/item88778646_nowe_spacerowki_meggy_pony_wysylka_0zl_w_wa_.html
 
reklama
Lilka wózek ten który pokazujesz bardzo mi sie podoba ale tam nie pisze czy ma opcje rozkładania oparcia do pozycji leżącej, nie wszystkie to mają a ja taki chce który bedzie miał.
Ale wyśle pytanie sprzedawcy bo fajny i tani wózek
 
Elfiko ciesze sie ze podoba ci sie ten wozeczek
ma 3-punktowe rozkladanie oparcie ale czy do pozycji calkowicie leżącej??? nie wiem

jak ci odpisza to napisz ;)
 
Lilka, Elfiko ja kupiłam dla Natalii ten wózek i jest super, łatwo się składa jest lekki i ma możliwość całkowitego rozłożenia do leżenia i mała go uwielbia bo wszystko z niego widzi
10004940eq.jpg
 
masz ten kolor ktory ja tez chce!!

a kupilas przez allegro?? acha i czy zajmuje malo miejsca po zlozeniu?? i jak sie prowadzi na naszych nie rownych chodnikach?
aaa i czy ma łatwy dostep do kosza na zakupy?? bo ja mam TAKO i tam np.sie kapusty glowki nie wlozy bo jest taka rura metalowa i dupa
srednio wypchanej siatki nie moge wlozyc ::)
 
Hej dziewczyny :) Ja mam wózek Tako City Voyager i odradzam go. Jest koszmarnie ciężki, krzywo jeżdzi(często się zdarza) bo ściąga go na lewo, tak jak lilka napisała u mnie też nie ma szans na włożenie czegokolwiek większego do kosza, bo rurka przeszkadza.... co jeszcze ..... hm.. aha najgłyupsze co można było wymyślić to spręzyna (chyba jako dodatkowa amortyzacja miało służyć ::) ) na środku wózka , pod siedzisiem..... Jak się przełoży rączke tak, ze dziecko ma się przodem do keirunku jazdy to trzeba mieć coś z Pudziana, zeby podjechac pod krawężnik. Ogólnie ten wózek to koszmar .Też sie muszę zastanowic nad innym wózkiem , tylko , az mi wstyd z moją drugą połową o tym rozmawiac, bo 3 miesiace temu kupiliśmy Ten nieszczesny Tako i to już nasz drugi wózek. Wcześniej mieliśmy Roana Marite , ale mały z niego wyrósł. Dziewczyny, a powiedzcie mi dlaczego mając wózek które chwalicie szukacie wózka na lato? W takich trójfunkcyjnych dziecku moze być za gorąco czy jak ?? :)

Pozdrawiam
 
Małgosiu chcemy kupic spacerowki glownie po to aby zajmowaly mniej miejsca

ja np.chce miec spacerowke bo mimo iz mam ogromny bagaznik,jak wloze to cholerstwo to oprocz wozka nic wiecej nie wejdzie!!! a idą wakacje i chce sie gdzies wyjechac,a z zapelnionym bagaznikiem przez wozek to niespecjalnie sie zapakujesz

pozatym ja nie jestem do konca zadowolona z Tako Natalii (ciezar,ta nieszczesna siatka na zakupy,wielkosc) i marzy mi sie cos lekkiego

choc przyznam szczerze ze troche obawiam sie kupic nastepny wozek poniewaz mam obawy czy dobrze trafie i czy bede zadowolona

siostra mojego Karola w sumie ma 4 czy 5 wozkow ::) ale nie chce od niej zadnego bo nie podobaja mi sie

jestem zdecydowana na Pony,ale musze go dokladnie obejrzec w sklepie
 
ja też szukam wózka głównie na wyjazdy, podobnie u lilki ten który mam zajmuje cały bagażnik, ale go zatrzymam bo jest wygodny w prowadzeniu jest dobrze amortyzowany, super chroni przed wiatremi zimnem i dziecku jak zaśnie jest wygodnie, no ale nie mam ciężarówki wiec na wyjazd muszę miec inny
 
ja chce nowy wózek dla właśnej wygody, mieszkam dosyc daleko od centrum i czesto chodze na spacerki właśnie tam na zakupy a spowrotem pcham taka kobyłe plus zakupy i mnie szlak trafia, do kosza mam fajny dostęp wszystko włoże i naprawde duże ilosci ale co z tego jak potem jechac sie nie da, druga rzecz to taka że sama tego cholerstwa nie wniose nawet na trzy schody bp szeroki i wielki i ciezki jest strasznie.
jestem z niego zadowolona bo jako gleboki jeszcze z gondolka oraz teraz na ta zime super sie sprawdzil pod wzgledem osłony dziecka przed wiatrem i mrozem ale Weronika jest juz duza i nie musi miec takiego glebokiego woza.
Sprawa bagażnika też jest ważna i podobnie jak dziewczyny mówia nic sie juz nie miesci , mało tego my mamy samochód na gaz i w bagażniku butle jeszcze wiec wkładajac wózek mąz musi zdejmowac dwa kółka ::)
rezultat- jak gdzies jedziemy to zaraz słysze -ALE WóZKA NIE BIERZEMY!
 
reklama
Lilka ten wózek prowadzi się dobrze zależy jakie masz drogi bo u mnie są fatalne ale jest ok
kupiłam go w markecie za 230 zł wiem, że jest wytrzymały bo widziałam dużo tych wózków u mnie na osiedlu i jak kogoś pytam to mówi, że to dobry wózek jak za tak niewielką kasę
 
Do góry