reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Dziewczyny jakie Wy kupujecie komody bo ja juz pier..... ca dostaję w poszukiwaniach :baffled:
Nie chcę takiej z przewijakiem, tylko normalną i to taka żeby była pojemna.
Chcę żeby miała i szuflady i szafki/ę :-)
karincia kiedyś podawałam linka do sklepu z mebelkami i tam takie były
jak znajdę linka to wkleję jeszcze raz :) tylko nie wiem jaki kolor ci pasuje?
 
reklama
A jakbyście miały chwilkę czasu to się ostatnio zagłębiłam w pościele. W jednej zwłaszcza się zapatrzyłam. Tylko cena mnie powala. Ale jedną taką ładną bym chciała. Co wy na to?
MY-SWEET-BABY pościel 4-cz.120x90 baldachim mat (624012302) - Aukcje internetowe Allegro
No niekoniecznie z baldachimem :) Bo to tylko kurz zbiera.
mnie sie bardzo podobają,ale jak dla mnie(ale tylko dla mnie) to zbędny jest rożek i ten śpiworek,ale wam napewno przy pierwszym maleństwie moze sie przydac,ja akurat to mam
 
A jakbyście miały chwilkę czasu to się ostatnio zagłębiłam w pościele. W jednej zwłaszcza się zapatrzyłam. Tylko cena mnie powala. Ale jedną taką ładną bym chciała. Co wy na to?
MY-SWEET-BABY pościel 4-cz.120x90 baldachim mat (624012302) - Aukcje internetowe Allegro
No niekoniecznie z baldachimem :) Bo to tylko kurz zbiera.

efe mi tez się taka jedna w sklepie spodobała ale 5 cześiowa kosztuje 210 zł jakas masakra,no ale w sklepach takie są już ceny:)
ta twoja też jest ładna:)no ale porównaj ceny:)
 
efe mi tez się taka jedna w sklepie spodobała ale 5 cześiowa kosztuje 210 zł jakas masakra,no ale w sklepach takie są już ceny:)
ta twoja też jest ładna:)no ale porównaj ceny:)
Dzieki Anet. Wiem że są tańsze zestawy, ale ta pościel mi się tak podoba. Normalnie pościele na allegro takie kolorowe kosztują z 75zł, więc sobie pomyślałam, że ta jest tylko 20zł droższa. No i boki zostaną a do środka mogę mieć jakąś zupełnie białą pościel na zmianę. I jak się pobrudzi to ją zawsze odpiorę, bez strachu, że kolor piesków czy miśków się zmieni.
 
efe mi tez się taka jedna w sklepie spodobała ale 5 cześiowa kosztuje 210 zł jakas masakra,no ale w sklepach takie są już ceny:)
ta twoja też jest ładna:)no ale porównaj ceny:)
O super ta posciel jest muszę koniecznie zamówic ja jak na razie mam tylko ubranka .Ale coś nie mam cierpliwosci,żeby na allegro szukac ,więc będę korzystać z waszych podpowiedzi:-)
 
reklama
Do góry