reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodzisław Śląski

Dołączył(a)
17 Maj 2011
Postów
7
Witam
Z miłą chęcią poznam mamy z Wodzisławia Śląskiego w celu spędzania czasu wspólnie razem z naszymi maluchami. Jestem mamą 11-miesięcznego chłopca, który również zaprzyjaźni się z rówieśnikiem ;-)
Jestem osobą przyjazną, uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia.
Mieszkam w tej miejscowości od niedawna stąd też taki post.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zapraszam na wspólny spacer lub pogawędkę.
Ancia
 
reklama
Hej!
Fajnie, że założyłaś ten wątek:-) Jest wątek rybnicki, wypatrywałam wodzisławskiego, ale jak dotąd nic się nie pojawiało:-) Też jestem z Wodzisławia, no tak właściwie to mieszkam tuż obok.:-)
Nie mam jeszcze dzieci, jestem dopiero na etapie starania się:-)
Pozdrawiam
 
Super, że jakiś odzew ;-)
Widzę, że jesteś 2 lata młodsza ode mnie, czy pracujesz zawodowo?A może przebywasz głównie w domu?
Pozdrawiam serdecznie
 
Hej!
Pracuję i teraz jeszcze do szkoły idę.:-)
mamciaAncia piszesz, ze mieszkasz tu od nie dawna. Jeśli mogę zapytać, skąd pochodzisz?
W której części Wodzisławia mieszkacie? Ja przed ślubem i troszkę po mieszkałam na Radlinie II. Teraz w Rydułtowach:-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie wodzisławianki :-)
jestem w Wodzisławia, choć za ok rok zamieszkam pod Rybnikiem.
w grudniu zostanę mamą Kubusia-mojego pierwszego dziecka, nadal chodzę do pracy, bardzo dobrze znoszę ciążę.
 
reklama
Dziewczyny taka paskudna dziś pogoda to może więcej forumowiczek tu zajrzy.
Ja dziś mam na tapecie temat:ząbkowanie-wersja hard...
Mały daje popalić.
Aktualnie udało mi się Go uspać...
 
Do góry