reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Włoski widoczne na badaniu usg

reklama
Moja Pani ginekolog na usg III trymestru powiedziała nam, że nasza córeczka ma dużo włosków. Byłam w szoku bo nie spodziewałam się, ze na usg można dopatrzeć się takich rzeczy. Jak wrażenia po waszych usg? Czy przepowiednie spełniły się po narodzinach i wasze dzieci miały bujną czuprynę? :)
W pierwszej ciąży pod koniec na USG pani doktor też powiedziała , że będzie kudłate dziecko , i po porodzie dosłownie kudłata była córa hahahaha , na szczęście czarny meszek z ciałka się szybko wytarł , a czupryna ma głowie została 😉 g
 
U naszej małej tez widać włosy na usg, ale póki co czekam na poród. Pewnie niedługo dam znać czy sie sprawdziło 😅 planowo miesiąc, ale słyszę od ginekologa, ze będzie wcześniej... Z kolei nie wiem czym jest zgaga póki co, ani e ciąży ani przed.
 
U naszej małej tez widać włosy na usg, ale póki co czekam na poród. Pewnie niedługo dam znać czy sie sprawdziło 😅 planowo miesiąc, ale słyszę od ginekologa, ze będzie wcześniej... Z kolei nie wiem czym jest zgaga póki co, ani e ciąży ani przed.
No właśnie ja też od początku ciąży nie miałam zgagi 😁 u mnie okaże się za dwa miesiące 😊
 
Do góry