reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

witam po wizycie, bez usg bo gabinety sie pozamienialy dzisiaj i lekarz inny w usg siedzial caly dzien :/ ale mam przyjsc w poniedzialek bez kolejki na usg :) bez problemu robi ta moja dr - ale o plci powiedziala ze slowa nie pisnie jeszcze
z dzisiaj to kolejne zlecenie badania krwi, oszczedny tryb wlaczyc ew. L4 na tydzien z racji chorobska, i z badania wiem ze macica miekka brzuszek rosnie :) i teraz odliczam do poniedzialku :)
shoppingowi sie nie oparlam - zamieszcze fotki w odpowiednim dziale :)
 
reklama
Cześć dziewczynki :-) Byłam wczoraj z mężem na usg, ale nie ma mowy jeszcze aby poznać płeć, lekarz powiedział, że za wcześnie.. Badanie ok, dzidzia rośnie :-) Lekarz napisał tak: "(...)BPD i CRL odpowiada ok 13,5 hbd ciąży. Sierp mózgu i sploty naczyniówkowe symetryczne. NT 1,7. NB+ (...)" Co prawda zapomniałam się go zapytać co oznaczają te wszystkie skróty, ale poszukałam w internecie i już wszystko wiem ;-) Mi i mężowi kamień z serca spadł, bo okazało się, że pomiary idealne, więc dzidzia zdrowy :-):-):-) Najlepsze było na początku badania.. Jak lekarz zaczął mnie badać, to akurat maluch leżał na brzuszku. Mąż troszkę się zmartwił i zapytał lekarza, czy to normalne, że on tak leży. Lekarz odpowiedział, że tak. Za chwilę lekarz znowu pokazuję cały obraz, a ten maluch już na pleckach się ułożył :-D Jakby usłyszał, że tata się zmartwił :tak: Następna wizyta dopiero w 20 lub 21 tyg, A oto zdjęcie :-) 20130607160.jpg
 

Załączniki

  • 20130607160.jpg
    20130607160.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry