reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
dominika bardzo mi przykro kochana :((( trzymaj się :*

niestety wiem co czujecie dziewczyny.. i wiem że tu żadne słowa nie pomogą..:*
 
Przykro mi dziewczynki jak Wam to pomoże to możecie tutaj więcej napisać. Czasem tak jest prościej powiedzie kilka zdań w sumie komuś obcemu
 
Ją to w ogóle już nie wiem co mam robić... Wczoraj cały dzien plakalam, dziś po dnia leżałam w łóżku... Później poszłam do rodziców i dopiero wrocilam razem z mężem.. Zawsze siedzialam sama w domu i wylam... ale teraz już na to nie mam siły.... Nie wiem... Czekam na poronienie.. co jest chyba najgorsze.. Ta cała świadomość... Nie wiem , nie chce myśleć o tym..


Dominika
 
Dominika, Tekila musicie być silne. Najprawde nikt lepiej nie zrozumie tego jak bardzo cierpicie jak właśnie my, które też to przeżyłyśmy. Tak to już jest w tym świecie, że na marzenia trzeba czasem poczekać.
Swoją drogą... To takie niesprawiedliwe, że niepojęta liczba kobiet zachodzi w ciąże niechcąc tego, tyle kobiet ją usuwa a my, które tak bardzo tego chcemy dostajemy takiego kopniaka od życia.:-(Dla mnie to nie pojęte... Ja też nie mogłam uwierzyć w diagnoze lekarza kiedy powiedział, że serduszko przestało bić. Miałam nadzieje, że to tylko koszmar, z którego za moment się obudze ale niestety tak się nie stało. W dalszym ciągu boje się każdej kolejnej wizyty i póki co staram się jak tylko moge zadbać o siebie i fasolcie a czasem coś zupełnie innego o tym decyduje.
Obyście dziewczyny jak najszybciej zobaczyły ponownie dwie kreseczki!!!
 
tekila, dominikA kochane nie zalamujcie sie to jest najgorsza rzecz jak mozecie zrobic.. znam to z doswiadczenia... wiem ze latwo sie mowi.. najgorzej jest jak sie czeka na cala akcje i jak sie wie ze juz nic nie da sie zrobic.. ;(((( piszcie tu do nas badzcie z nami bedzie wam napewno lzej buziaki kochane ;******
 
Dominika, bardzo mi przykro :(

Dziewczyny, wiem, że żadne słowa nie ukoja teraz Waszych dusz, ale jesteście silne i wierzę, że kiedyś będziecie tulić malutkie ciałka.
Sciskam Was mocno.
 
reklama
Do góry