reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

niunia, mi się wydaję że po prostu lekarz chce dopilnować żeby druga fasoleczka była zdrowa żeby nic sięnie stało;) a częste badania usg nie sa szkodliwe więc spokojnie;) ja miałam zagdrożona ciąże z krwiakiem i chodziłam przez pierwsze tygodnie co tydzień a czasem nawet się zdarzyło że 2 razy w tygodniu.. i córeczkę mam śliczną i zdrową;) glowa do góry;);*
 
reklama
Ja mialam wizyte 06.09 w Polsce widzialam pechyrzyk no I wiem ze jest ciaza pojedyncza :)
dzisiaj wizyta u lekarza ogolnego juz tutaj w Irlandii I bede czekala na list ze szpitala wiec nastepna wizyta ok 12 tygodnia czyli mysle ze w pod koniec pazdziernika, a pozniej to juz spotkania z polozna I usg ok 20 tygodnia ciazy :)
 
A ja w czwartek... Nie mogę się doczekać! Obym coś zobaczyła... Wkleję tu zdjęcie z USG, żebyście wszystkie podziwiały moją fasolkę :D
 
Moja kruszynka ma już 5 mm serduszko biło nie jestem pewna co tam pisze albo 152 albo 182.Ciąża rozwija się według owulacji czyli tak jak mówiłam;-)Nastepna wizyta 27 września. Spróbuje zdjątko wstawić jak się uda to dzisiaj jak nie to jutro


 
Ostatnia edycja:
Już pisałam, że dzisiaj byłam powtórzyć betę i już jest 3992mIU/ml. Zrobiłam sobie dodatkowo badania hormonów tarczycy i trochę mnie niepokoją. Szukam w necie, że tsh na poczatku ciązy spada, a u mnie jest 4,17 (górna granica normy laboratoryjnej do 4,20) fT4 1,0 (norma 1,0-1,6). Wynik fT3 będę miała dopiero jutro.
Kilka z Was już coś pisało o chorobach tarczycy, możecie coś pomóc. Pewnie przydałoby się szybko udać do endokrynologa.
 
no to jak jest watek ze zdjeciami to trzeba je wstawiac :D wiec chyba jako pierwsza dodaje moja fasoleczke, usg z dnia 06.09.13, pecherzyk mierzy 7,2mm I jest to odpowiednie na 4 tygodnie 6 dni ciazy, czyli jeden dzien starszy jak wedlug miesiaczk, bo w tym dniu bylam 4 tygodnie I 5 dni w ciazy ;) umiejscowiony w odpowiednim miejscu, no I jeden pecherzyk tylko jest :) doctor powiedziala ze wszystko jak narazie jest dobrze, pecherzyk dobrze sie rozwijal nastepna wizyta za ok6-7 tygodni :)

20130910_101040.jpg

teraz czekamy na nastepne zdjecia :D
 

Załączniki

  • 20130910_101040.jpg
    20130910_101040.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 179
reklama
Do góry