reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witajcie ... Pomocy

reklama
To mam jedno pytanie...
Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszła lekka kreska
Dziś zrobiłam test i wyszła znów kreska co mam o tym myśleć że ciągle pojawia się linia kontrolna? Czy jednak może ciąża
linia kontrolna pojawia się zawsze. Idź na betę. Nie ma co się zastanawiać :)
 
To mam jedno pytanie...
Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszła lekka kreska
Dziś zrobiłam test i wyszła znów kreska co mam o tym myśleć że ciągle pojawia się linia kontrolna? Czy jednak może ciąża
Ja bym podchodziła do tego trochę sceptycznie bo test z wczoraj i z dzisiaj niczym się nie różni, kreska ,,ciążowa" w ogóle nie przybrała na wartości.
A ja jej wręcz nie dostrzegam.

Tu odpowiedź 100% da ci już tylko test beta .
Ewentualnie jeśli nie masz możliwości zrobienia bety to powtórz test po weekendzie.
 
Wg mnie wszystkie testy sa negatywne. Nie rozumiem też sensu robienia tylu testów gdy za wątpliwości zamiast pojsc na bete 🤷‍♀️
 
Dziękuję wam za odpowiedzi 🥺 mam i tak mała nadzieję że to jednak ciąża ..

A mam pytanko czy na testach plaskowych też może się pojawić linia kontrolna ?
Bo zrobiłam też płaskowy i tam też lekko coś widać
 
Wg mnie wszystkie testy sa negatywne. Nie rozumiem też sensu robienia tylu testów gdy za wątpliwości zamiast pojsc na bete 🤷‍♀️
Hej niestety nie jestem w Polsce tylko w Niemczech i tu trochę jest inaczej jak chce się iść na bete muszę pokazać że test jest pozytywny bo inaczej mi tego nie zrobia chyba że zapłacę za to ( a to nie jest aż takie tanie 🥲)
 
Dziękuję wam za odpowiedzi 🥺 mam i tak mała nadzieję że to jednak ciąża ..

A mam pytanko czy na testach plaskowych też może się pojawić linia kontrolna ?
Bo zrobiłam też płaskowy i tam też lekko coś widać
kazdy test sikany ma mniej lub bardziej widoczną druga kreske. Najlepszy jest strumieniowy pink test.
 
Hej niestety nie jestem w Polsce tylko w Niemczech i tu trochę jest inaczej jak chce się iść na bete muszę pokazać że test jest pozytywny bo inaczej mi tego nie zrobia chyba że zapłacę za to ( a to nie jest aż takie tanie 🥲)
w Polsce też się za bete placi w zależności od laboratorium nawet do 50zl. Jednak wolałabym zapłacić i mieć pewnosc, a nie wrozyc z testow sikanych 😉
 
reklama
witajcie wzrobilam wczoraj test płaskowy i wyszla mi blada strasznie kreska

Dziś zrobiłam z samego ranna inne testy i Wdzie jedna kreskę ( drugą kreskę ) bardzo słaba ale na dobrym świetle ( balkonie ) bardzo widoczna na zdj aż tego tak nie widać ale..


Co o tym myślicie

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Natrafiłam na Twój post z 06.04.22 o podobnej tematyce....testy z tamtego postu wyglądają tak samo jak te z teraźniejszego....wtedy ciąży nie było....mam nadzieję że tym razem się uda, powodzenia.
Ps nie pozostaje nic innego niż czekać lub zrobić bhcg
 
Do góry