reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Buziaczki
karolciu trzymam kciuki

Jankesowa udanych zakupów

ale dzisiaj wstrętna pogoda od rana. Jeszcze jakieś przeziębienie sie przyplątało i straszny ból głowy
 
reklama
Dzieki dziewczyny.będzie dobrze (boze jaka ze mnie optymistka ostatnio)ale jakbym inaczej myslala to powiem Wam ze bym zwariowala,
A wiecie co mnie dobja jak ide do przedszkola to mnie sie po kilka razy pytaja a jak sie czujesz, wszystko ok?wiem ze sie martwia bo wiedza co przeszłam.
dlatego grzecznie odpowiadam.
A u mnie pogoda super.słoneczko swieci wiec dzis tez popoludniu spedze na ławeczce a synus na placu zabaw.
 
Karolcia trzymam kciuki za wizytę i ja też wierzę, że będzie z dzidziem wszystko ok :)

u mnie też piękna słoneczna pogoda, tylko szkoda, że wieje ze wszystkich stron
odebrałam wyniki m.in. morfologii, powiedzcie mi bo do tej pory w trakcie każdej ciąży miałam krwinek białych powyżej 10 czegoś tam na litr a teraz mam w normie ale 9,7 to normalne że mi nie wzrosło powyżej 10?? Reszta wyników w miarę, krwinki czerwone i hemoglobina na granicy normy, ale na szczęście tarczycowe w normie
 
Karollcia trzymam kciuki za wizytę, będzie oki :-) miłego podglądania! Karollcia czujesz już jakieś ruchy? Mi się czasem coś tak jakby wydaje - ale baardzo delikatnie, takie rybki, ale nigdy wcześniej nie miałam szans poczuć ruchów, więc niestety nie wiem czy to na pewno to ;-)
Ilonka nie znam się niestety, ale w ciąży chyba hemoglobina ma tendencję do spadku, więc może krwinki czerwone też? Kiedy idziesz do lekarza - najlepiej się wtedy zapytać, ale podejrzewam, że wszystko oki, tym bardziej że mieścić się w normie!
A u mnie w porządku, cieszę się każdym wiosennym dniem z maleństwem pod sercem :-) A USG dopiero za dobry miesiąc - chyba zakwitnę do tego czasu :confused: jak będzie ciężko wyczekać, to podejdę wcześniej na kontrolne. :sorry2:
 
Ewcia- nie ja jeszcze nie czuje ruchów,Mam nadzieje ze juz niedługo poczuje.
No ja jutro na pewno będe podgladac moje słoneczko.Dobrze ze ten moj gin robi mi usg na kazdej wizycie przynajmniej co dwa-trzy tygodnie widze moja Fasolinkę.
ilonka26-dziekuje
 
oj widzę, że wszystkie zajęte :/
a mnie przewiało dziś i już mam katar zatokowy, leci mi po gardle :( czy zawsze musi być coś
miałyście problemy z zatokami w ciąży?? jak to leczyłyście?
 
Karollcia no zawsze można być spokojniejszym po takim usg. ja jak nie wytrzymam, to też któregoś dnia podejdę, na połówkowe planuję dopiero ok. 9 maja.
Ilonka nie wiem niestety co na zatoki dla ciężarnej :-(
ale mnie złapał dołek jak sobie przypomniałam ile czasu się już staramy o dzidzię - najpierw o pierwszą, później o drugą... mam nadzieję, ze tym razem będzie w porządku
 
Witam :) Annas Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jankesowa czekam:*
Ilonka tak na pocieszenie ja miałam problem przez całą ciąże z katarkiem i zatokami przeszło 2 h po porodzie hehe. Ja zakrapiałam Nasiwinem dla dzieci:)
 
reklama
Annas GRATULUJĘ!

Ilonko ja w ciąży stosowałam Euphorbium.
Teraz jak Szymuś miał katarek też mu tym psikałam. Pediatra powiedziała że można też Nasivin soft, ale trzeba bardzo uważać, nie dłużej niż 5 dni (niektórzy pisali że do 7dni) i to bardzo ważne, bo jak się przedobrzy z Nasivinem to później katar się nie kończy.

Karollcia &&& też tak latałam na usg co 2/3tygodnie...a i tak mi się pomiędzy wizytami dłużyło i za każdym razem doczekać się nie mogłam.

&Ewcia wyłaź z doła. Przecież nie ma się o co smucić...dzidzia wystarana, teraz tylko czekać do terminu i tulić tulić tulić.

Jankesowa Ty się na tego 7.04 szykujesz ?

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Do góry