reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Lilijanna to Ty szybko ten film oglądaj bo ta metoda działa na dzieci przez pierwsze 3 miesiące ich życia :-) U nas działa rewelacyjnie i do tej pory ją stosujemy. Chyba bez niej mielibyśmy o wiele więcej godzin płaczu Alana, bo często to jest jedyne co na niego działa aby przestał się wydzierać.
Powodzenia w walce o mleko!!! U nas najwyraźniej Alan przeżywa "growth spurt" (przepraszam, ale nie wiem jaki jest na to polski termin) i nagle zaczął mi jeść w nocy co 2 godz :szok: a i w dzień by najchętniej co chwilę przy cycu siedział :baffled: Oby mu to szybko minęło.
I tyle pisania bo mały się budzi...
Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za bezbolesne porody tych co na nie czekają niedługo :-)
 
reklama
Jest mleko!!! :-D:-D:-D

Zjola - czekaj cierpliwie i zapadnij w sen zimowy jak trzeba ;-)
Kasikz - wejdź na sierpniówki, Ciamajdka jest na takiej ostrej diecie, Ona pije jakieś mleko sojowe, tam dziewczyny pomogą, ja nie mam czasu ich czytać póki co, może za tydzień będzie luźniej u mnie :tak:
She, Kasikz - a ja będę uparcie powtarzać na kolki Sab Simplex
Daaa, Mysza - czekam coraz bardziej niecierpliwie mimo wszystko :-p
Aneczka77 - dobrze, że mówisz :-p U nas mówimy "skoki rozwojowe"

Kto jest następny w kolejce po Myszy? Pati czy Ola? :dry:
 
zjola ja tak mialam! ze na pierwszym usg zarodka widac nie bylo wychodzilo ze to 4tydzien chyba.a trzy tyg pozniej poszlam i juz byl.ale mi gin powiedziala wtedy ze pecherzyk ladny a ciaza mloda.ale ja i tak juz widzialam puste jajo oczami wyobrazni i strach,wyolbrzymilam slowa ze zarodka jeszcze nie widac:)
dlatego na usg powinno isc si e w 10tygodniu,ale ja wiem ,ze w naszych przypadkach to nie do zrobienia

lucy no wiem,ale on malo ruchliwy,cos sie niby czasem wypina,cos brzuszek faluje lub czkawka,ale to czesto widzę a nie czuję

LIli to super ,ze dojarnia sie rozkreca:p

Jeżynko ja planowalam takie łóżeczko i komodę z przewijakiem do tego:) ale ostatecznie łóżeczko weźmiemy z piwnicy i tylko komodę kupimy przewijakiem:) a taki komplecik wypatzrylismy na początku ciąży i jakos zdania nie zmieniamy:)
 
Ostatnia edycja:
Lilijanko chyba zacznę medytować i wpierać sobie dziecko do brzucha :)

Olu u mnie sytuacja trochę inna, bo 7tydzień i 5 dzień ciąży a wg USG 6 tydzień i 2 dzień i nie widać zarodka. Mnie się wydawało, ze jak pójdę pod koniec 8-go tygodnia to już wszystko będzie widać jak na dłoni a tu niespodzianka. Chyba masz rację z tym 10-tym tygodniem tylko kto tyle wytrzyma?
 
lili ola jest przedemna :-D i jeszcze jedna dziewczyna ale ona sie malutko odzywa ;-) no i słodziutka w sumie to obie ole są przedmna :-) ola* i ola81 :-)

zioja nie panikuj bo to i tak nic nie da ;-) trzymam kciuki

narka napisze pozniej wiecej :-)
 
Zjola to pewnie owulacja byla inaczej,ja mam akurat od początku termin z usg bo w ogole okresu ze dwa meisiace nie mialam przed:) ja tam trzymam kciuki,musi byc dobrze!!!ciaza jest mlodsza i tyle

Lili no po myszy ja...a wlasciwie to przede mną Niucha i ola81:)pati po mnie chyba z trzy tygodnie

a ja jutro w koncu jadę do koleżanki sierpniowego bobasa ogladać:) powzdycham sobie a co :)
bo teraz to jak widzę dzidziuchy w parku to tez w zachwyt wpadam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki.
caly czas czytam,ale jakos weny brak...
Jesli naprawde istnieje takie cos jak depresja jesienna to j to mam...
Poprosze o ladniejsza pogode a nie cigle zimno albo deszcz...

U mnie ze zdrowkiem juz lepiej,ale za to Julencje lapie katarek i kicha ciagle...Biedaczka mala.Jak do pn sie nie polepszy to pojdziemy z nia do lekarza.

Zjola zobaczysz,ze wszystko bedzie z fasolka ok.Jak pojdziesz na nastepna wizyte to bedzie juz ladnie wszystko widac:-)

Pozdrawiam wszystkie.
Milej nocki
 
Do góry