reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Witam....:-)
Za oknem jak zwykle szaro i ponuro... Czy sie wyspalam - trudno
powiedziec bo w nocy sie niezle wiercilam, gdyz miejsca nie umiałam znalezc
Obiadek przygotowany, pranie poprane, poprasowane wiec do wieczorka moge sobie spokojnie dychac i juz kombinowac co na obiad na weekend zrobic
Dzieciatko wczoraj szalało wiec dzis chyba da mi odrobine spokoju i sie poza
tym wyspie ;-)


Aneczko równiez dziekuje za odpowiedz dotyczaca karmienia i brodawek

Jezynka ja tez mam w planach kupic monitor oddechu ale w 100% nie jestem
pewna czy mi sie to przyda....Poza tym ciagle trzymam kciuki za mieszkanko!:happy:

Ola81 no to niezle synus wazy, no i jak lezy poprzecznie to moze faktycznie jeszcze jest szansa na obrót w sumie masz jeszcze troszke czasu:happy:

Ola masz racje z tymi ciuchami i z tym kurzem :-)A co do SR moze na dalszych
spotkaniach bedzie lepiej..... A ciuszkami ktore dstałas mogłabys sie pochwalic:sorry:


Daaa moze Daria ma ochote juz zobaczyc mamusie z drugiej strony :-)

Pati trzymam kciuki

Oczka mi sie kleja ale mam nadzieje ze nie zasne bo znów w nocy nie bede
umiała sie wyspac w nocy

Pozdrawiam i zycze miłego dzionka:-)
 
reklama
Jankesowa boli i napawa lękiem to prawda.ja też tak mam i nie raz boję się tam zajrzeć.
carri ostatnio wklejałam:) nei chcę tak zaśmiecać wątku:)ja tez jak pośpię w dzien to potem zasnąć nie mogę
Daa ile bab tyle różnych porad:)

a ja trafiłam do hurtowni artykułów niemowlęcych...tyle razy tamtędy przechodziłam, a dziś w oczy dopiero mi się rzuciło:)
i co kombinezon na zimę kupiłam(50zł) cena mnie podkusiła.czapkę.pajacyka z napisem kocham mamę i tatę.i pajacyk dla koleżanki na prezent. i tak Olusia nazbierała ciuszków :p widzisz Mysza a jakbym zaczęła zakupy wczesniej to co by było!tak to już nie tak dużo mam tych tygodni to może konta nie zdąże wyzerować:p
 
juz wrocilam :-) maluszek wazy 1383 g :-) i ponoc ma nie byc jakims wyjatkowo duzym dzieciaczkiem :-), szyjka ok ma ok 3,5cm wiec niezle sie trzyma :-). dziewczyny co to jest FL? bo na takim wykresiku jakis niski jest 54,0mm ja nie wiem co to :/ ale lekarz nic nie mowil wiec pewnie wsio ok :-). mam tylko trzy zdjecia a bylam pewna ze on tam klika i daje do wydruku i sie zdziwilam jak dostalam tylko trzy.... no ale nie wazne bobo jest zdrowy i nadal chlopczyk i narazie nie owiniety pepowina ale ponoc to jest tak ze najczesciej sie owijaja dzieciaczki podczas porodu jak sie przekrecaja. bede miec jeszcze ze trzy wizyty :-)... a ja dzisiaj numer zrobilam gin mowi ze place 230 a ja mu daje 430 :-D ale sie gin kapnal ze jakas rozrzutna jestem :-D i powiedzial ze kiedys tak auto sprzedawal i tez dwa razy gosciu sie pomylil przy placeniu i chcial dac za duzo :-D

olu co do szkoly rodzenia to pewnie masz tak jak bylo u nas najpierw opowiadania o ciazy dolegliwosciach itd a to wszystko juz wiemy wiec po co takie pogawędki.... no ale niedlugo sie zacznie o dzidziusiu o wyprawce o tym co wziasc do szpitala jak kapac jak ubierac itd to juz jest ciekawsze. a te cwiczenia to faktycznie nuda..... jedynie co to wiem jak oddychac przy porodzie ale czy ta wiedza cos da to sie okaze bo moze zamiast oddychac to sie bede wydzierac po wszystkich :-)

mykam do notatek papa
 
Czesc dziewczynki.
Spalam dzis dwie godzinki popoludniu i mi lepiej-
Pati racja z tymi szczepionkami to bywa roznie i jest tyle odmian wirosow,ze jedna szczepionka nie pomoze...
jak do pn nie bedzie lepiej ide do lekarza.
Carri dzieki za info o pieluszkach.zamowilam i niby jest ok.Ciekawe czy je tu do mnie przysla.
Buzaiki
 
Witam!
Pati FL to długość kości udowej, fajnie że Michałek rożnie zdrowo atu masz link z pomiarami z usg kiedyś znalazłam:
Prawidłowe miary USG w trakcie ciazy : Ciąża, poród, połóg - pogaduchy

Ola to teraz siedzisz i oglądasz te ciuszki i się na dobre rozkręciłaś. Ja teraz nic nie kupuje bo w grudniu dostanę ubranka od Cioci z Kanady wiec pól roku mam z głowy i wiem,że kupiła mi kombinezon dla Maluszka i wszystko do szpitala.

U mnie deszczowo i ponuro i mi dziś strasznie smutno .
Pozdrawiam was Wszystkie

dziewczyny a czy była dzisiaj Mysza? Bo chyba nie zauważyłam.
 
nie chce mi sie skanowac :/

wyglada na to ze nasz bobas bedzie malutki bo ma 54 mm kosc udowa wiec malutkie nóżki ale w normach :-)

dzieki martusionek ;-)
 
reklama
Pati jak ja robilam usg w 31tyg i 5dniu to miał niunio tez krotką kośc udowa(ale w normie)FL 58mm:)co odpowiadało 30tyg i 5
za to dużą głowę:)BD 80mm(i to odpowiadało 32tyg i 4dni).
a średnia z pomiarów mi wyszła na 31 i 3dni.
ważne,ze rośnie i,ze wszystko ok:)
Martusionek Myszy nie było dzis.rozkręciłam się i już póki co nie kupuję ciuszków,mam nadzieję,że mi starczy na pocżatek,a za duzo nie chce miec bo będzie mi skzoda jak nie zdąże założyć,wolę uprac cześciej i najwyzej dokupic jak maluch bedzie:)
 
Do góry