reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

reklama
Widze ze sa juz swieze wiadomosci od Anki ja mam esa od niej z godziny 13.23
" Qurwa Asia jak to boli zaraz sie zesram,gin mnie wymasowal ,polozna tez poleciala mi kre strasznie ! niedawno bylo 2 cm gin mi mowil ze jak bedzie 3 to on mi to przyspieszy a ja juz qurwa wariuje a gdzie koniec "

Ale widze ze rozwarcie juz wieksze i Ania juz chyba na porodowce ! OBy poszlo w miare gladko i szybko bo bez bolu pewnie sie nie obejdzie !

ojojoj oby szybko jej poszlo !! bo do przyjemnych porody nie naleza ... nie wiecie czy jest sama czy z bartkiem ???
 
Dziś w nocy o 3:05 przyszła na świat mała Nikola:-) coreczka Anooli:-)3600g i 55cm. Jak to Ania napisala jest najladniejszym darem od losu:-) ma czarne wloski lekko krecone po tatusiu:)

Gratulacje kochana duzo zdrowia i na pewno jest sliczniutka! czekamy na powrót i relacje:-)
 
reklama
Do góry