reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles dziekuje dziekuje dziekuje, ze znalazlas ten tak cenny dla Ciebie czas i napisalas! :**:))
Kochany nasz - 2 gorne jedyneczki??!! No to niezle! Ha! A my dalej bezzebne :) Oj pewnie sie troszke z nimi nameczy - czytalam kiedys, ze katarek tez moze byc objawem zabkowania - byc moze jest to takze jego przyczyna? Oby poszlo szybko i sprawnie :))
Z tym szpitalem to faktycznie... Wola o pomste... Tyle juz nerwow tracicie.. nie mozna przeciez tak traktowac pacjentow, malych pacjentow - z pierwszenstwem pomocy! Jejku.. bardzo to przykre.. Pomysl przeprowadzki dla Was z tych wzgledow - a sa przeciez bardzooo wazne, na 1 miejscu! nie jest chyba zly. Faktycznie.
Fifi i tak niezle wcina porownujac nasze majowkowe niejadki - w tym moja Polcie, ktora zaciska usteczka bardzo czesto :) prawie na wszystko, albo Zosienka Lepi - tak samo!
Szkoda, ze Mama juz musi jechac, szkoda, ale jej pomoc na pewno byla nieoceniona - a te pierogiiiiii mmmmmmmmmm ...
Ucaluj Aleksia koniecznie i naszego Fifcia najdzielniejszego - trzymamy kciuki i czekamy razem z Wami z niecierpliwoscia na 2 grudnia - bedzie dobrze!!! &&&&&& :*** Moc dla Ciebie takze!
 
reklama
Gratulujemy wykluwania górnych jedyneczek - wiemy co to za ból, mój Kuba od dwóch dni nic nie robi tylko płacze, właśnie się obudził i chyba koniec spania. Ten szpital w MK faktycznie jakiś do kitu, jeśli lepiej i bezpieczniej czujecie się w Oxfordzie to myślę, że przeprowadzka jest niezłym pomysłem. Nie można tak narażać Filunia naszego. Co oni tam sobie myślą...:-( Oby badanka wyszły dobrze, guz się zmniejszył, Filipek dzielny jest bardzo, Wy wszyscy jesteście. Szkoda, że mama już wraca do PL, ale odciążyła Was choć troszkę. Bubbles daj znać jak po rezonansie. Ściskamy Was mocno i całujemy. I oczywiście nie przestajemy zaciskać &&&. Daj swoim chłopakom po wielkim buziaku od nas :*
 
bubbles gratki nowych zeboli:tak: szkoda, ze twoja mama musi juz w sobote jechac ale i tak fajnie, ze "wykradłyście" z czasu te dwa tyg:tak: ach te szpitale... chociaz i tak dobrze, ze nie musicie sie leczyć w Polsce bo tu nawet dostanie sie do specjalisty graniczy z cudem:no: ucałuj Filipka i Aleksia:-) i czekamy na wieści 2 grudnia:*
 
Odrazu jak weszłam pędziłam zobaczyć czy są od Ws wieści!

Bubbles
kochana nie zastanawiajcie się nawet, przeprowadzka do Oxfordu wydaje się być najlepszym rozwiazaniem, ten w którym byliście no sama napisałaś... wypuścili Filipca po 6 godzinach nie susiana:szok:

Cieszę się, żę Fifi dobrze znosi chemię dzielny z niego chłopak, mam nadzieję, że zębullki szyko się wybiją:tak: a gdzie Filipciowi będzie lepiej jak nie przy cycusiu mamusi, wie chłopak co dobre, nie wiem czy czytałaś ale ogromna część majówczątek ma focha na jedzenie jakichś zupek;-) Natomiast najwięksi twardziele na siłowniach jedzą owsianki, Fifi mądrze główkuje:tak:
Buziaki dal Aleksia:***
Jak mama wyjedzie zawsze możesz się u nas wyżalić nie narobimy w prawdzie pierogów, ale na dobre słowo możesz liczyć:tak:

Czekam również na info jak wypadł rezonans. Pamiętaj myślimy o Was zaciskamy kciuki i majowe dzieciak również zaciskają małe kciuczki będzie dobrze, musi być!

OGROMNE BUZIAKI dla FILIPCIA:*************

 
Bubbles fajnie ze znalazlas chwile dla nas;) Juz kolejne zebole ida super;) Szkoda ze mama musi juz jechac ale fajnie ze pomogla wam i te pierogi mniam;)
Co do przeprowadzki jesli uwazacie to za najlepsze wyjscie to jasne przeprowadzajcie sie;) A jak z praca u Twojego meza?? Bedzie musial dojezdzac czy jak?
Czekamy na wiesci 2 grudnia;) Ucaluj dzieciaczki ;*
 
Cieszę się że się odezwałaś :*
ojj współczuję przeżyć w szpitalu aż prosi się o naganne ! pomysł z przeprowadzką myślę że rozsądny o ile mąż znajdzie tam pracę a Aleksio fajne przedszkole a dla Filipcia to na pewno będzie na plus bo będzie pod dobra stałą opieką :tak::-)
trzymamy kciuki za pozytywny rezonans ! &&&&
gratulacje kolejnych ząbeczków :tak: bo mój Fifi jeszcze szczerbaty :-D
ucałuj mocno chłopaków i ukochaj :* trzymajcie się cieplutko i pamiętajcie że jesteśmy jak tylko będziecie potrezbować czegokolwiek nawet wyżalenia się :tak: Nam to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie z chęcią wesprzemy i przytulimy :*

ojj a mamusia że wyjeżdża to żal na pewno :-( ale i tak fajnie że mogła ten czas spędzić z Wami i pomóc troszkę i nacieszyć się wnukami! mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości znowu będzie miała tą miłą okazję :-)
 
bubbles dzięki, że znalazłas dla nas chwilkę :* kochana jak czytałam o tym szpitalu to az mnie ciarki przeszły. ja rozumiem rutyne w wielu zawodach, ale kurcze w szpitalu? niestety to norma w wielu miejscach ... :( gratulację z powodu kolejnych ząbków, u nas nawet tych dolnych jeszcze nie widać. cieszę się, że filipcio ma sie dobrze, juz teraz trzymamy kciuki za kolejny rezonans, tym bardziej, że to juz bardzo niedługo. szkoda, że mamcia juz wyjeżdża, napewno dobrze jest miec ja przy sobie, chłopcy napewno tez się cieszą. mi tez narobiłas ochoty na pierogi :) całujemy i ściskamy was mocno!
 
Bubbles, aleś mi narobiła apetytu na pierogi:-D Niedobra Bubbles, niedobra:-D;-)
A tak poważnie, dzięki, że nam dałaś znać co u Was nowego. Przeprowadzka faktycznie wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem, o ile dacie radę wszystkie swoje sprawy podopinać. Dobrze, że macie szpital, któremu możecie zaufać, bo gdybyście mieli być skazani na MK, to szkoda gadać.
Jedzonkiem Fifcia się nie przejmuj, dziewczyny mają rację, niektóre nasze majówczątka całkiem zdrowe a też usteczka zaciskają:tak: A Fifiolek na pewno jak tylko dojdzie do siebie to mama nie nadąży gotować:tak::-) Trzymamy kciuki za Was mocno. Ucałuj swoich chłopaków i daj koniecznie znać po rezonansie. Buziaki i uściski.
 
Bubbles jak dobrze,że się odezwałaś:-) Będziemy trzymać kciuki za rezonans &&&& Z tą przeprowadzką według mnie to niegłupi pomysł. Trzeba myśleć o tym, co najważniejsze - o zdrowiu dziecka:tak:
Mamę masz kochaną. Dobrze,że wspierała was tak jak mogła. Sama mam chrapkę na pierożki :-pA Aleks dobrze,że nabiera ciałka;-)Buziaki dla ząbkowego bidulka :***
 
reklama
Bubbles dzięki za to,że się odezwałaś. Z przeprowadzką to dobry pomysł nie będziesz musiała krążyć z Fifim, męczyć go dojazdami a i opieka dobra pod ręką.
Alexio widzę nadrabia ciałkiem za brata:)
Trzymajcie się cieplutko i czekamy na wieści po rezonansie. Buziaki
 
Do góry