reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Witajcie Cioteczki :*
malo mnie z Wami ostatnio, ale spiesze doniesc, ze Filcio mial dzisiaj pierwsze po chemii szczepienia ochronne.
Dostal 3 strzaly :( z placzem bylo.
Wkluli mu w pierwszym strzale: blonica, krztusiec i tezec, polio i jakas paleczka grypy typu b. W drugim: odra, swinka, rozyczka.I w trzecim pneumokoki.
Strasznie tego duzo, chcieli jeszcze meningokoki C, ale nie zgodzilam sie na dzis. Za 4 tygodnie kolejne 2 strzaly, i za kolejne 4 tygodnie 1 strzal.
Tak, ze przed samym wyjazdem do Polski dziecko bedzie mialo uzupelnione szczepienia.
Mam nadzieje, ze Filku dobrze to zniesie, tymczasem ucina sobie pozna drzemke, bo nie spal w poludnie.

Poza tym z nowosci u Filipka - przybyly obie gorne piatki, czekamy na dolne, bo sa obrzmiale.
A od jakichs 10 dni Filciu wola kupke i robi ja prosto do toalety, nie zaden nocnik! :) Oczywiscie nasladuje nas i brata, wiec nocnik pominal.
Jest przy tym wiele do zrobienia, bo trzeba wrzucic do kibla pol rolki papieru i kilka chusteczek nawilzanych, zdjac mala deseczke, potem spuscic wode, wyszorowac kibel szczotka, zamknac kibel, umyc rece, sprawdzic znowu co jest w srodku. I tak po kilak razy dziennie, z czego nie kazdym razem wychodzi kupa :-D
Filipek bardzo ladnie komunikuje sie takze z otoczeniem, skladajac gdy trzeba do kupy 3 wyrazy.
Je nadal sam i zaczyna eksperymentowac, ostatnio z czerwona dluga papryka, ktora jego brat chrupie do kanapek, a Filipek sie odwazyl widzac nasze gromkie oklaski za kazdy mini kesik ;) Pokusil sie tez wczoraj na pulpety, po raz pierwszy! Zjadl cale dwa! :)
Poza tym ma rozne dni, czasem nie chce jesc, a czasem je. Staram sie juz tym nie martwic.
Wazy 10.800.
 
reklama
Bubbles fantastyczne wieści. My o kupce do toalety możemy tylko pomarzyć. Moje dziecko komunikuje sie całkiem niezle tylko w języku niemiecko-bliżej nieokreslonym. I nie wiem czy Fifciu tak dzielnie znosi nowe ząbki czy mamusia nic nie narzeka!?!? Bo u nas każdy ząbek to żal, płacz i głośne pobudki w nocy. Pozdrawiamy.
 
Bubbles a no mało Cię jakoś ostatnio :(
Dobrze że przynosisz nam chociaż tyyyyyle dobrych wieści. Super,że zaczynacie się szczepić. Gratuluję kupkowych sukcesów, nam się udaje robić na nocnik i jedno i drugie kibelek jeszcze jest bleee. Widzę pięknie nam się kawaler rozwija, muszę Igora podszkolić bo jak się spotkamy w maju to Igi na niemowę wyjdzie:(
Super,że apetycik dopisuje.Tak trzymać! Waga też całkiem niezła:)
 
Bubbles :))) mordka sie cieszy jak czytam wiadomosci od Was :)))) My wagowo podobnie, a moze nawet ciut mniej :tak:
Oby tylko wszystkie szczepionka odbyly sie bez skutkow ubocznych &&&&
 
Bubbles cudownie się czyta takie wspaniałe wiadomości od Ciebie. Hipcio duży chłopczyk, super,że korzysta z kibelka.
Duże buziaki dla Was:*
 
Ciotka madzik też pęka z dumy:tak: Wspaniale się Hipcio rozwija! I waga też całkiem, całkiem;-) Klopsik nam rośnie:-) Bubbles tak się cieszę!:happy2:
 
Dzieki Dziewczyny! :*
Nocka nie inna niz pozostale, budzil sie kilka razy z placzem i odrazu do cycusia, ale bez temperaturki.
Wieczorem dostal paracetamol, bo pokazywal na nozki, ze bola tam gdzie wklucia.
Mijusia, ja nie pisze o zabkowaniu, bo On zwykle zle sypia, budzi sie z placzem jakby snil cos zlego i rzuca sie na cycka, chocby to bylo co godzine nawet. Fakt, ze odkda wyszly te gorne piatki budzi sie rzadziej. A ze spi z nami to ja nie widze zadnej zanzcacej roznicy.
Na marginesie, nadal spimy wszyscy razem, nie mam pojecia kiedy to sie skonczy. Ja nie mam sily kilak razy noca odprowadzac Aleksa, Tomek spi jak zabity, wiec pewnie do 18-tki bedzie przylazil...
 
reklama
BUBBLES wiesci cudowne! Wspolczuje szcepionek to nigdy nie jest przyjemne.
kazdy czasem moze nie miec apetytu przyczyna moga byc tez szczepienia i nowe zabki.
Moje dziewczyny tez sie ostatnio przewracaja w nocy,marudza i przyhodza do nas.
Masz juz prawie doroslego syna skoro na kibelek chce robic kupe:-) zazdraszczam
BUUUUZIOLE
 
Do góry