reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Julian in Lewisburg.jpgJulian in the pool.jpgJulian in Lewisburg2.jpg

Witaj Jolek, dzieki ze pytasz. U nas Julianek ma sie dosc dobrze, od kwietnia mamy koniec terapii, od czerwca jestesmy uwolnieni od cewnika... Sa regularne kontrole, ale dzieki Bogu nie ma nawrotow. Jest kilka pooperacyjnych komplikacji z praca pecherza, ale sa one "dosc normalne" i mamy nadzieje je rozwiazac farmakologicznie. Co martwi, jednakze, to to, ze Julianek nie rozwija mowy i dziecko ma rozne z tym zwiazane trudnosci w wyrazaniu emocji, co jakis czas powraca pytanie czy on oby dobrze slyszy, ale sluch byl juz tyle razy kontrolowany i nic nie wykazali. Bedziemy jeszcze robic badania neurologiczne i diagnozowali jego ogolny poziom rozwoju. Tymczasem zaczelismy chodzic do przedszkola, na razie tylko na 2 godzinki i mam nadzieje, ze moze i to troszke mu pomoze wdrozyc sie w swiat innych dzieci. Tymczasem na wakacjach Julianek po raz pierwszy plywal w wodzie!

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie i usciski dla Waszych pociech, niech rosna zdrowo!
 
reklama
Mamaflavii. Super miło słyszeć ze u was wszystko dobrze. Troche martwilam sie po twoim wpisie na FB, ale Gottseidank wszystko jest w porządku. Dzięki za informacje i trzymam kciuki za Julcia (hmmmm nie wiem czy poprawnie gramatycznie) mówienie. :-)) :-**
 
Kochane moje sloneczko! Julianku jak Ty pieknie plywasz! :)
Kochana Mamaflavii, dziekuje, ze sie odezwalas. Martwie sie razem z Toba, ale wierze mocno, ze wkrotce rozwinie sie mowienie u Julianka.
Moja siostra ma zdrowego 6 letniego chlopca, ktory coprawda ma problemy z rosnieciem (wyglada na 4 lata, a nie 6), ale zaczal mowic zrozumiale niedawno dopiero. Widze jak Filipek sie zmienia i staje odwazniejszy pod wplywem kontaktu z duza iloscia ludzi, na pewno przedszkole bedzie rowniez pomocne w rozwoju naszego kochanego Julianka.
Teraz tylko wiesz co! Oby zawsze, wszystkie wyniki przynosily dobre wiesci!
Tego i Wam i nam zycze z calych sil!

Buziaki dla Wszystkich!
 
mamaflavii wspaniale patrzeć na roześmianego julianka, cudny z niego chłopczyk !!! jesli chodzi o mówienie, to w mojej rodzinie tez mam chłopca, który zrozumiale zacząl mówic po 4 r.ż :)
 
Mamaflavi dzięki za odpowiedź. Cieszę się że u Was w końcu wyjrzało słoneczko i z Juliankiem coraz lepiej:) Trzymam kciuki za przedszkole i rozwinięcie mowy oraz za tylko dobre wyniki &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Widzę że woda to jest to co Julianek lubi najbardziej ;)
 
Ostatnia edycja:
Cieszę się, że Julianek ma się dobrze! A mową się nie przejmuj bo chłopcy zaczynają mówić później i też znam przypadki, że 4 letnie dziecko dopiero zaczynało mówić.
 
MamaFlawi śliczny jest Julianek!!!! Cudnie się uśmiecha. Cieszę się, że i u Was lepiej, Julianek już bez cewnika, super. Trzymam kciuki mocno za przedszkole i za mowę oczywiście.
 
reklama
Do góry