reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Zdrowiejcie kochani, zdrowiejcie, do następnej infekcji jak to przy dzieciach, jesień się dopiero zaczyna ;-) Oby jak najmniej!
 
reklama
Chlopcy juz lepiej, choc Aleks wciaz ma napady kaszlu, Filipek mniej.
Filip slabiutko je, tylko rosolek lyka jak pelikan, a dzis caly dzien sie do mnie kleil, nie zlazil ze mnie.
Oni koncza antybiotyki, my z T zaczelismy, bo nic a nic nie przechodzi, a nawet gorzej.
Jutro jedziemy na wyjecie cewnika, zmienili nam jeszcze raz godzine, z listy popoludniowej na poranna i oby to juz byl koniec tego motania.
Niech juz uwolnia dziecko i dadza nam spokoj...
 
Bubbles super,że chłopaki się lepiej czują. U mnie Igi jeszcze kilka dni po antybiotyku kaszlał dość mocno,ale całe szczęście już jest ok. Dla Ciebie i T dużo zdrówka życzę. Trzymam kciuki za jutro&&&&&&&&&&&& A to nie taka pora roku,że dzieci się do nas kleją???Bo Igi też tylko u mamy na rączkach:)
 
bubbles trzymamy z lenusia kciuki za dzisiejszy dzionek &&&& cieszymy sie, że chopaki zdrowieją, u nas dopiero sie rozkręca przeziębienie. Lenusia tez jest bardzo dużo na rączkach, też potrzebuje baaardzo duzo przytulania , ale co tam ... tez sie lubie przytulać :D
 
reklama
Do góry