reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesny Pms czy ciaza?

Angelika2497

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2024
Postów
35
Staramy się o dziecko. Zawsze piersi bolały 5-6 dni przed okresem a w tym cyklu już je czuje 4 dpo. Czyli 11 dni przed terminem okresu.
W 1 ciazy poronionej tez miałam szybko PMS ale jakoś nie sądziłam że to mogła być ciaza. Jak myślicie? Staraliśmy się przed owulacja i 2 dni po. Owulacja potwierdzona monitoringiem.
 
reklama
Że na pewno nie są to objawy ciążowe, bo nie zaczęła się wydzielać beta.
Ona najwcześniej pojawi się 6 dni po zapłodnieniu.
Myślę, że objawy możesz przypisać wzrostowi progesteronu w drugiej fazie cyklu.

A czy to ciąża - to okaże się w terminie @. Czyli za jakiś tydzień.
 
Staramy się o dziecko. Zawsze piersi bolały 5-6 dni przed okresem a w tym cyklu już je czuje 4 dpo. Czyli 11 dni przed terminem okresu.
W 1 ciazy poronionej tez miałam szybko PMS ale jakoś nie sądziłam że to mogła być ciaza. Jak myślicie? Staraliśmy się przed owulacja i 2 dni po. Owulacja potwierdzona monitoringiem.
Objawy PMS nie różnią się od wczesnych ciążowych, żeby móc tu cokolwiek podejrzewać 🤷🏼‍♀️
 
Owulacja była we wtorek czyli jestem 5 dni po owulacji.
Dziwi mnie ze tak szybko bola piersi ale oby to był dobry znak
 
Do góry