reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża , ból jajnika

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Hej dziewczyny . Jestem po ciazy Pozamacicznej i usunięciu jajowodu.. udało mi sie o dziwo zajść w kolejną ciążę . Zrobilam test ciążowy jakos 9 dni po owulacji I wyszedł pozytywny. Zmęczenie , senność , bolesnosc piersi.. do miesiaczki zostalo mi jeszcze 4 dni . Moje pytanie. Czy bol jajnika , a raczej nie bol tylko uczucie ciepła jakby coś tam było (okolice jajowodu) to normalna sprawa? Nie boli mnie typowo jak na miesiaczke tylko ten jajnik lub jajowod prawy na samym dole.. ucisk delikatny, dyskomfort .. cieplo I swędzenie
. Bardzo sie boje ze to może byc kolejna Cp.
 
reklama
reklama
Spokojnie taki ból w okolicy jajnika z którego była owulacja i doszło do zapłodnienia miałam gdzieś do końca pierwszego trymestru albo nawet troszkę dłużej
Moja rada może niektórzy mnie tu zjedza
Daj spokój z tą beta poczekaj do wizyty
Przerabiałam to dwa lata temu beta lekarz beta lekarz a ciąża i tak się nie rozwinęła i obiecałam sobie że następnym razem wytrzymam bez bety i tak zrobiłam...
Trzy dni przed @ zrobiłam test bo czułam już że coś jest na rzeczy po czym poczekałam do prawie 6 tyd dopiero poszłam na wizytę
Wówczas już na usg było wszytko widoczne
Wiem że jest ciężko bo sama to przerabiałam ale pozytywne myślenie i cierpliwość to podstawa
 
Tu głównie chodzi czy ciąża nie jest pozamaciczna i dlatego warto pójść wcześniej czy zarodek jest umiejscowiony w macicy. Ale wiem o czym mówisz sama jestem po stracie w 8tyg ciąża przestała się rozwijać bez żadnych objawów. Teraz u Ciebie jest wszystko ok z ciąża? Sama staram się teraz pora kolejny ale stres jest czy sytuacja się nie powtórzy
 
reklama
Tu głównie chodzi czy ciąża nie jest pozamaciczna i dlatego warto pójść wcześniej czy zarodek jest umiejscowiony w macicy. Ale wiem o czym mówisz sama jestem po stracie w 8tyg ciąża przestała się rozwijać bez żadnych objawów. Teraz u Ciebie jest wszystko ok z ciąża? Sama staram się teraz pora kolejny ale stres jest czy sytuacja się nie powtórzy
Jak najbardziej jestem za wizytą wcześniejsza ale nie za beta sory ale takie moje zdanie ...
W tej ciąży nie zrobiłam ani razu chociaż jestem po przejściach
Strach będzie zawsze ale staram się nie panikować
Teraz też przerabiałam krwiawiaka i leżenie plackiem ...
Teraz jestem już na końcówce i też są różne problemy ale ciąża to taki stan, w którym wszytko może się nieoczekiwanie wydarzyć ale trzeba to jakoś przetrwać jeśli chce się być mamą i tego Wam życzę
 
Do góry