reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

Myślałam że jak o zakupach będzie w jednym miejscu to bedzie łatwiej potrzebne info znaleźć, ale widocznie sie mylę. To w sumie wątek ogólny by nam wystarczył. Już się nie będę w takim razie złościć.
 
reklama
moje zdanie jest takie że nie ma sensu zakłądac nowych wątków bo za jakiś czase większość z nich będzie nieodwiedzana i skupimy się na ogólnym, więc po co zakładac tyle tematów
no i nic się chyba nie stanie jeśli ktoś zapyta po raz kolejny o tą samą rzecz;-)
 
Julianka nie gniewaj się- proszę;-) ja nie chcę absolutnie wchodzić Twoje kompetencje moderatorskie. Jeżeli zarządzisz, żeby nie pisać o wózkach na ogólnym to tak będzie.:tak: I błagam nie złość się na mnie kochana- bo nie było moją intencją absolutnie ładować się w Twoje moderowanie. Moim zdaniem jesteś dobrym moderatorem- bo czujnym:tak: Chciałam się jedynie zorientować, co jest zgodne z regulaminem , a co nie.Jeżeli niezgodne jest pisanie o wózkach na ogólnym to nie będziemy tego robić. Jeżeli Cię zdenerwowałam lub uraziłam- PRZEPRASZAM.
 
Chciałam powtórzyć tylko to, o czym wspomniałam już na ogólnym, żebyśmy w miarę możliwości starały sie pisać na różne tematy w wątkach do tego stworzonych, tak na przykład o problemach z brzuchami na wątku o dolegliwościach, żeby na pogaduchach nie tworzyć niepotrzebnego zamieszania. Nie każdy musi chcieć czytać o ciążach zagrożonych. Mam nadzieję że mnie rozumiecie i jakoś nam to wyjdzie :rofl2:
 
mam taka propozycję, aby do listy naszych praktycznych porad ciązowych dodawać źródło, z którego się podaje informacje. na wielu stronach internetowych można znaleźć różne dziwne rzeczy... i nie wiem jak wy, ale ja lubię wiedzieć z jakiego portalu pochodzi artykuł i kto był jego autorem. wtedy mogę wziąć na niego mała poprawkę, albo uznać go za rzetelny. co wy na to? :-)
 
reklama
Do góry