reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek organizacyjny

reklama
Niestety muszę zrezygnować z funkcji moderatora.Przepraszam Was za to zamieszanie- niepotrzebnie w ogóle się zgadzałam. Teraz nie mogę dokończyć tego co zaczęłam- wybaczcie
embarrassed.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif

Decyzja jest ostateczna i uzgodniona już z administratorem.
Wybaczcie kochane
sorry2.gif



 
Dziewczyny w związku z tym , że stokrotta zrezygnowała z moderowania potrzeba nam drugiego moda. Paulusia ma na głowie przeprowadzkę więc trzeba jej pomóc tym bardziej.
Czy jest ktoś chętny?
MamiDo, robaczek nie mają ochoty. Moje typy zatem to Julianna albo porannakawa. :tak:
 
Może też zgłosi się któraś z Dziewczyn niewymienionych powyżej, która wie mniej więcej jakie będą jej obowiązki i będzie mogła poświęcić swój czas:tak:
 
Martolinka dziekuje za zgloszenie mojej kandydatury ... ale ja niestety jestem na NIE dziewczyny rozumiecie , 3 dzieci roboty po pachy ja czasami nie mam czasu usiasc na d..... nawet :eek:

Ja zglaszam : Izke01 i sonisie
 
reklama
Do góry