reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

;-):-p
P1010597.jpg

:-D:laugh2:
 
reklama
Ida,Alicja to w zasadzie nie sa ,oczywiście ,regularne "glany".Te Amelkowe to tak mięciutkie i lekkie,że M. by na pewno dąl sie przekabacić;)
 
Happy!!!! Boskie glany! Skąd masz, tez chce takie dla Wojtka... Ehhh, może będzie taki mały rockman, jak mama za młodu:D hueheuhe. Super będziecie we dwie wyglądać, do tego tshirt z czachą i ramoneska:D
A tu coś dla was: Charlize Mystery
zapowiedź wiosennego h&m :*
 
Strip to po córeczce koleżanki- niby butów po kims nie powinno dziecko nosic,ale te są akurat mało "chodzone",bo za małe jej przysłali z Anglii.Na Amelkę znów na razie za wielkie,ale już doczekac się nie mogę,kiedy będę jej mogła je ubrac.A koszulki np.:http://www.therallyshack.co.uk/
ramoneskę mam nadzieje,że jeszcze upoluję:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
happy- to ja widzę, że ty lubisz punk rockowe ciuchy. Ja mam inny styl, ale butki dla małej fajowe.
Strip- ja tych z HM nie wiem gdzie bym to włożyła chyba nie do kuchni, teraz jakiś styl elegancki się robi. Chociaż ta ranżąca kiecka w moim stylu jest :)
 
Do góry