reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

reklama
Ja w ciąży przytyłam 11 kg i tyle samo już nie mam ale i tak chciałbym ważyć troszkę mniej tak z 60 - 63 a nie 69 kg. Może teraz przy dwójce dzieci jakoś to samo spadnie zobaczymy ale brzuszki trzeba zacząć robić bo flak zamiast brzucha.
 
JA zotawiłam tyle ile przytyłam 10kg w piec dni.Tylko teraz przydało by sie zrzucić ten nadmiarek z przed ciąży.Mam nadzieje ze sie uda,MUSI SIĘ UDAĆ!!!:)))
BĘDZIEMY BIEEEGAĆ :) !!!
 
Ja zostawiłam w szpitalu 8, potem po ok 1,5 tyg jeszcze 4, a w ciąży przytyłam 18!!! :szok::szok::szok::szok:

Ważę 66, a rok temu na swoje wesele miałam 53, także jeszcze dużo do zrzucenia.... :-(
 
Ostatnia edycja:
ja wagi w domu nie mam (na szczęście:-D) dlatego ważę się sporadycznie jak jestem u rodziców u mam odwagę:-D i tak w 11tyg.ciązy bylo 79, pod koniec ciąży 92, a teraz 78... ale całe zycie marzę o 65:tak::-D
 
Jak dobrze, ze nie jestem sama z taka iloscia kilogramow... :-D

Dw dni przed porodem 91kg. :szok:
Teraz, po 2 tygodniach 79kg.
Jeszcze 20 kg zrzuce i bedzie gralo :-D

Powodzenia w zrzucaniu. :-) To chyba nie bedzie az tak mega trudne. Zauwazylam, ze jem o 3 razy mniej niz w ciazy. To ze wzgledu na brak czasu. I nie jem slodyczy...a czekolada w ciazy byla wchlaniana przeze mnie kilogramami.:-D
Oby apetyt nigdy juz nie przyszedl. Obym znalazla czas na jakiekolwiek cwieczenia. Czas i CHĘĆ :-)

Pozdrawiam.


 
Waga przed ciązą: 77 kg :zawstydzona/y:
Waga w 20 tyg: 72 kg:tak:
Waga w 30 tyg: 76 kg
Waga w 40 tyg: 80 kg
Waga tydzień po porodzie: 71 kg:-)

Nie jest źle,;-);-) ale jeszcze ok. 6 kg chciałabym zgubić,:-p:-p bo tak naprawdę to przed ciążą miałam ich za dużo.:blink::blink: Gdyby udało mi się dojść do 65 kg to byłabym szczęśliwa :-D:-D:-D

No i w sumie kg to nie wszystko bo trochę brzuszka mi jeszcze zostało,:wściekła/y::wściekła/y: no i nie wiem czemu ale mam wrażenie, że wszystko mi w udach zostało :wściekła/y::wściekła/y:
 
ja o dziwo też jem mniej niż w ciąży, nie mam na to czasu ;-) a poza tym słodycze odpadły, ale nawet mnie nie ciągnie do nich, co innego jak byłam w ciąży:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry