reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga po poronieniu

darianna1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Maj 2024
Postów
34
Witam. Mam pytanie do dziewczyn, które spotkało to nieprzyjemne doświadczenie: czy miałyście problem z wagą na plus po poronieniu? Jestem co prawda 3 tygodnie po samoistnym poronieniu, ale czuje się jak słoń i nie mogę na siebie patrzec :( pilnuje diety i ćwiczę min 4 razy w tygodniu a czuje się gorzej niż w 2 miesięcu ciąży. Wiem, że hormony mogą teraz plątać figle, ale czy dlugo to potrwa?
 
reklama
Moje poronienie samoistne było na tyle szybko, że nie odczułam tego na wadze, może jednak nie skupiaj się na tym że "musisz" schudnąć tylko że samo zejdzie jeśli jest co, jednak zdrowy tryb życia prowadzisz wiec co trzeba to zejdzie z czasem, hormony też pewnie musza przestać szaleć i będziesz zadowolona z efektów ale nie teraz, nie szybko
 
Do góry