reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

a moja Ola tyje strasznie szybko.na dzień dzisiejszy waży 6050g.pani dr myślała ze coś jest nie tak z jej wagą:happy: bo na dobrą sprawę mała jeszcze nie skończyła 3 miesięcy
 
reklama
Moim zdaniem, to super, ze tak fajnie przybiera na wadze, bo gorzej maja te mamy, ktorych pociechy chudna....
Simonek ma juz 6.700g
 
Agnieszka - bardzo ladna waga :-) moja mala na 3 miesiace wazyla 5500, wiec bardzo podobnie.

a po skonczniu 3 miesiecy przyrosty wagowe moga byc juz duzo mniejsze niz w I kwartale. 400-500g to tez norma w 4 miesiacu. zobaczymy, ile moja Ninka bedzie wazyc na 4 miesiace - to juz za kilka dni :tak:
 
Emilka dziś ważona ma 5400 czyli kilo więcej niż 6 tygodni temu, i rosnie ładnie, pan Doktor powiedział, że gdyby przytyła 700 to by też wystarczyło, bo ona spora się urodziła miała 4030 i 60 cm
 
Małgosia 2,5 miesiąca waga 5600, wzrost 65 cm (urodzeniowa 3480, 55 cm) Rośnie nam córeczka :-)
 
Michaś waży już 6860 :szok: a nie wygląda na grubaska:baffled:. Przy urodzeniu ważył 3520. Cycusie służą obżartuszkowi.:happy:
 
reklama
Do góry