reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

reklama
Korekta!!!
Amelia dziś była ważona u pediatry i waga 11 kg :-)...na wadze domowej 13 kg...więc przyjmuję średnią dla mojej córci 12 kg :-D:-D:-D
 
Kurcze to Oliwka znowu najchudsza jest stan z przed dwoch dni:
10300 :((( wzrost 81 a juz myslalam,ze tak ladnie prybrala na wadze a tu gucio.
 
Ostatnio pisałam że Marika ma 78 cm... ale cos musialam pomylic :-) Rysuje kreski na framudze i dzis znów mierzyłam Mała i sprawdziłam dokładnie... Wtedy miała 76 cm (to było w wieku 13,5 miesiąca) a dziś (prawie 15 miesiecy) ma 77 cm i... 11kg :szok::-D:baffled: Grubasek! :-)
 
No a ja się w końcu moge pochawlić :eek:, że córka moja własna waży całe UWAGA 9 kilo
 
reklama
Renik,ja rowniez przylaczam sie do gratulacji:-).
Sama niedawno sie cieszylam,ze mloda przekroczyla magiczna liczbe 9 kilogramow <21.11 - wazyla dokladnie 9180>,ale zachorowala i 30.11 wazyla juz 8700,zaczynamy wiec tycie od nowa...
 
Do góry