reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Cześć dziewczyny, proszę o dopisanie na 30.10 :) Jestem tu nowa, z meżem zaczynamy starania o pierwsze maleństwo, to będzie nasz 3 cykl. Do tej pory tylko obserwowałam forum i kibicowałam każdej z Was, ale w końcu postanowiłam dołączyć do wątku, będzie raźniej :) Trzymam kciuki za owocne starania i oby październik był nasz :) ❤️
 
Hejka😌 proszę mnie wpisać na 22.10 - pojutrze lecę ze Starym świętować rocznicę ślubu na Gran Canarii i liczę, że tym razem sobie coś z niej przywieziemy 😉🤞🏻🙏🏼
Nie odwołali Wam lotu? Widziałaś co tam się dzieje?
 
Nie odwołali Wam lotu? Widziałaś co tam się dzieje?
No nie widziałam tego wcześniej 😬 ale ten huragan już chyba przeszedł 🤔 lot na pewno jest jeszcze i wiem to z pierwszej ręki bo pracuję na lotnisku i mam bieżący podgląd także nie pozostaje mi nic innego jak na bieżąco sprawdzać sytuację😏
 
No nie widziałam tego wcześniej 😬 ale ten huragan już chyba przeszedł 🤔 lot na pewno jest jeszcze i wiem to z pierwszej ręki bo pracuję na lotnisku i mam bieżący podgląd także nie pozostaje mi nic innego jak na bieżąco sprawdzać sytuację😏
Chyba przeszedł ale pogoda jest niepewna i drogi górskie mogą być ciężkie do pokonania :( zycze Wam żebyście mieli słońce i piękna pogodę wbrew wszystkiemu 🤞 Gdzie się zatrzymujecie?
 
reklama
Do góry