reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

Melanie mam nadzieje, ze uda ci sie to zalatwic, bidulka. Co za szmacicho, az mnie wkurzyla. Jak mozna tak kobiete w ciazy. wrr....
 
reklama
Tusia ja wściekam sie podwójnie, bo po pierwsze kasa poszła w las, a po drugie JA dałam sie zrobić jak dziecko :p
...bo zaufałam :(
 
wiataj co za Laska,jak mozna,ludzie to maja tupet :mad: Trzeba byc takim ostroznym wszedzie.Musisz jakos ta sprawe zatwic nie mozna tego podarowac,napisz zazalenie,moze wystaw gdzies opinie,oj ale jestm zla na takie osoby.Za nic kultury i poszanowania
drugiej osoby.Bardzo mi przykro melanie powodzenia w odnaleziemiu swoich pieniazkow.pzdr ;)
 
Dziewczyny a propos oszustek....
też dorzucę kamyczek do ogródka

ja straciłam dużo mniejsze sianko niestety na naszym forum....
zamówiłam ubranka za ok. 30 zł., wysłałm przelew w maju i do tej pory nic nie otzrymałam
poza mglistym mailem z tłumaczeniami o szpitalu, chorobie i wyjaśnianiu, że potwierdzeni o wysłaniu paczki
zostało na poczcie do wjaśnienia, gdzie podziała się paczka, którą rzekomo ta istota wysłała...

a oto dane:
u nas pseudo: natka
e-mail: natka243@vp.pl
konto w BPH 14 1060 0076 0000 3921 4023 3007
NATALIA OSZMAŃSKA
UL. STASZICA 40/80
ZIELONA GÓRA

może niesłusznie posądzam tą osobę i nazywam oszustką ...
ale ja - gdybym dostała od kogoś pieniądze i nie wysłała zamówionych rzeczy to sianko
bym zwróciła! kasę wysłałm w maju a mamy początek sierpnia!

śledztwa nie przeprowadzałam, bo nie mam zacięcia i nie o takie sianko - a może błąd?
i milczałam, bo żyłam nadzieją ana wyjaśnienie....

współczuję Ci Melanie -bardzo - wiem co czujesz
i wierzę, że dasz popalić temu babsztylowi!

ja sobie postanowiłam, że już nic nie kupię w necie....niestety....
 
dziekuję Ci axxa, ale zupełnie nie wiem jak się "biega" na Allegro.....
zdecydowałm się kupić coś tu, bo po kontakcie mailowym i przysłanych zdjęciach wszystko wydawało się proste.

zresztą udane transakcje miałam z dowma nazszymi babeczkami :mamamadzi i vanilla sky

zresztą, co miałabym napisać tej natce? zwróć mi pieniądze?
pisałam do nie j maile, że teraz i tak zamówione rzeczy bedą za małe....

dziękuję jeszcze raz axxa, ale przebolałam tą stratę :(
 
Witajcie kobitki,oj niedobrfze,ze takie zeczy sie dziej i ludzie sa tak nie kompetentni,jezeli ktos dostaje pieniazki to powinnien szybko wyslac rzecz zaplacona,a jezeli sprawa sie tak przedstawia iz byla w szpitalu,mogla komus innego poproscic o wyslanie przesylki.Mam nadziej,ze sprawa sie wyjasni.Moze to nieporozumienie?Sama widzisz,ze dalo sie kupowac rzeczy przez internet i mozna zaufac,ale trzeba byc ostroznym,najliepiej miec jak najwiecej danych tej osoby.Ok zycze powodzenia,pzdr
 
maxin - dane to żadna pewność - zawsze mogą być fałszywe - np konto na lewy dowód itp.
i jak byc ostrożnym?
Absolutnie nigdy nie masz pewności czy otrzymasz towar, nawet na allegro
(poza głupkami, którzy zalicytowali u mnie towar, potem za niego nie zapłacili, a na sam koniec wystawili mi za nic negatywa :p
takich to tam nie brakuje)
Mnie się nie zdazyło spotkać złodzieja na allegro, a troszke tam kupowałam
...aż do niedawna na tym forum.
 
Melanie to tak w sumie masz racje,zawsze moga byc falszywe,ja kupowalam kiedys na Ebay i bylo wszystko ok.To chyba zalezy juz od intuicji,no coz duzo jest oszutow
 
reklama
Aż zaniemówiłam. Sama kupuję w necie, aczkolwiek zawszę trochę się boję. Próbowałam tez coś sprzedać ale bezskutecznie.
Melanii, mam nadziję, że Ci się powiedzie, ale dlaczego nie mogłaś otrzymać przesyłki i zapłacić doręczycielowi. Ja zawsze tak robię, może dlatego na razie jest ok.
A o tej lasce co wyłudza to słyszałam, ona równiez kupuje te tańsze rzeczy i wystawia na swojej stronie i na allegro.
Daj znać co dlaej z tą kichą!
Pozdrawiam Cię gorąco!
 
Do góry