reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

Melanie masz strasznego pecha

jak chcesz to moge Tobie troszke pomoc

w poniedziłek bede w Szczecinie wiec moge sie przejsc na ta ulice i zobaczyc kto mieszka podtym adresem a pozatym moja ciotka robi w banku wiec moze bedzie mogła sie jakos dowiedziec kto jest włascicielem tego konta
 
reklama
Gabi
naprawdę ??
Jak bys mogła to byłoby suuuuper

a wiecie co wytropiłam?
ona jest na innym forum i sprzedaje te same rzeczy
własnie z nia pisze i udaję zainteresowaną a ona nie kuma, że to ja pomimo tego, ze piszę z tego samego konta

ona ma inny adres mailowy i nicka - sara tu na bb miała - aneta
może ta, co z nia teraz piszę jest nie winna, a ta co mnie oszukała skopiowała od niej fotki
zaraz się dowiem, bo czekam na nr konta
ma mi go podać

 
ale z Ciebie dedektyw!! Powodzenia Melanie, niech się babie ukróci i to na dobre!!!!!

Gabi jednak to forum to fajna rzecz. Dobrze wiedzieć że piszą z nami osoby, na które w trudnych sytuacjach można liczyć. Masz u mnie dużego plusa za ofertę pomocy Melanie ;) ;)
 
dziekuje i polecam sie na przyszłosca

Melanie napisz mi tylko co mam zrobic jak sie okaze ze na tej ulicy naprawde mieszka ta dziewczyn
 
gabi
nic :)

tylko sprawdź i tyle

ta co ją wyczaiłam na innym forum pisała ze mną i miała napisać adres i nr konta oraz nr tel
ale jakos nie odpisuje ::)
myżśę, ze to może byc ona

a zdjęcia z ciuchami sie te same - i pisze, że jest ze Świnoujścia
 
Gdybym napisała to, co ciśnie mi się na usta w tej chwili, pewnie skończyłoby sie dożywotnim banem na forum. I jak tu do cholery prosić teraz o jakąkolwiek pomoc, kiedy oszustów się mnoży. Po prostu szlag mnie trafia...
 
szkoda nerwów
zawsze byli tacy co żerowali na innych
ale ja wierze w zwykłą życiową sprawiedliwość i jestem przekonana, że pożałuje i otrzyma odpowiednią zapłatę
 
ja jak kupuję cos na forum.. to proszę daną osobę o wystawienie na allegro.. większa pewność... a allegro w razie oszustwa zwraca pieniązki w granicach 50-300 PLN.. jest trochę zachodu aby je uzyskac...
 
reklama
oj wskoczyłam do Was z października zeby sprawdzić co sie dzieje. ale małpa! najgorsze ze jedna taka potrafi zepsuć 10 dobrym opinie. trzymam kciuki za rozwiązanie tej sprawy. i dzięki , bo sama teraz będę ostrożniejsza. pozdrawiam wrześniowe mamy- październikóweczka.
 
Do góry